Kategoriler
Internet

Online dershane: neddershane.com.tr

Online dershane: neddershane.com.trTeknoloji sayesinde dershaneler de bilgisayarlara ve ceplere geldi. Bu farklı dershanenin fiyatı da çok makul. http://www.neddershane.com.tr/

Şöyle yazılmış:

Öğrenme ve öğretme metodları günümüzde hızlı bir şekilde değişim gösteriyor. NED Dershanesi bunun bilincine vararak, eğitim anlayışında öncü oluyor ve sizi çok farklı ve yeni bir metodla tanıştırıyor.

Günümüz eğitimi öğrencilere maalesef dört duvar arasında ve toplu bir şekilde öğrenim görme şansı vermektedir. Öğrenciler eğitim almak için sabahın sekizinde kalkmak, trafik stresini çekmek ve içinde bulundukları tüm bu olumsuzluklara rağmen kara tahta önünde ders anlatan öğretmenin anlattıklarına konsantre olmak zorundadırlar.
Peki ruhsal durumu göz önüne alınmadan ders dinlemesi beklenen bir öğrenci ne kadar başarılı olabilir?

NED Eğitim öğrencinin karşılaştığı tüm bu olumsuzların farkına vararak gelişen teknoloji sayesinde şimdi katılımcılarına özgürlükçü, yenilikçi ve bireysel bir eğitim sunuyor. NED öğrencileri için “mekan” kavramı siliniyor, öğrenciler katılım ve bilginin paylaşıldığı başarı odaklı bir sistemin parçası oluyorlar. Uzaktan eğitim sistemiyle daha hızlı, daha pratik, daha özgür ve daha amaca yönelik bir eğitim alıyorlar.

Siz de bu yepyeni metodla tanışın, gelişen bilgi teknolojisi sayesinde bireysel eğitim kolaylığının rahatlığını yaşayın. NED ile kazanın!