Kategoriler
Ivır zıvır

Hediyelerimizi hediye.com.tr’dan alıyoruz

hediyeBabanıza, annenize, arkadaşınıza, kızınıza, oğlunuza, sevgilinize, kardeşinize hediye almak istiyorsanız ona göre bir hediye bulunan internet sitesi www.hediye.com.tr.

Hediyelik eşyalrın bulunduğu ve online satın alabildiğiniz bu sitedeki kadar geniş kapsamlı bir hediye alışveriş sitesi görmedim, muhteşem şeyler var. Siteyi gezince belki hediye almak ihtiyacınız olmasa bile -şunu anneme alsam mı? diyebilirsiniz. Çok çeşit var, çok kapsamlı.

Hediye alışveriş sitesinde ki kategorilere bakarsak zaten çok çeşitliliği görebiliriz;

    Özel Günler Ve Hediyeleri
  • Anne ve Bebek Hediyesi
  • Anneler Günü Hediyesi
  • Babalar Günü Hediyesi
  • Doğum Günü Hediyesi
  • Ev Hediyesi
  • Karne Hediyesi
  • Sevgililer Günü Hediyesi
  • Öğretmenler Günü Hediyesi

Bu sadece bir kategorisiydi daha başka Osmanlı El Sanatlarından tutun, Kişiye özel baskı ürünleri, taraftar ürünleri gibi çok fazla kategoride hediyelik eşya var.

Hediye almak için hediye.com.tr.

wolkanca da mı tanıtım yazısı almaya başladı. vay be 🙂 hediye konusuna bir şey diyemeyeceğim ama reklam organizasyonu ve parayla tanıtım yazısı verme konusunda 1 numaralar.

bence süper bir site ilyascım sen neden garipsedin bilemiyorum belki blogun var ve bu blogu kıskandığından olabilir 😀 bırakalım da millet işini yapsın sen de yap.

henüz yeni de olsam bir blog sahibi olarak, bir bloga tanıtım yazısı verildiğini görmekten gurur duydum, blog dünyasında yeni olduğum gibi, böyle bir şeylede ilk defa karşılaşıyorum ve bloga reklam almak kadar sıradan ve doğal karşılıyorum… yazıda tanıttığın site ise faydalı 😉

alışveriş sitelerimin arasına bir yenisi daha eklendi, umarım sorunsuz bir site olup işlerini hakkı ile yapıyorlardır.

blogu kıskanmakla alakası yok ki bana da teklif ettiler tanıtım yazısını ve daha birçok blogcuya. yakında girdiğimiz tüm bloglarda böyle tanıtım yazıları göreceğiz ondan reklam organizasyonunda 1 numaralar dedim…

ilyascım bilgine arz edeyim bu blogda 100 tane tanıtım yazısı var böyle. ben blogumda ve başka bloglarda post reklam ve bu tür reklamı türkiye de ilk başlatan kişilerden biriyim.

e abi benim wolkancaya bir şey dediğim yok ki zaten 🙁 hediye.com.tr reklam işinde çok iyi organize olmuş diyorum 🙁

ya kırdıysam özür dilerim ama yanlış anlaşılma olmasın diye buraya yazıyorum armaızda geçen bir konuşma yazışma değil herkes okuyor o yüzden. yarın giderler ekşi sözlüğe aha burada yazdığım şeyi monte ederler 🙂 öyle böyle değil.