Firefox tarayıcıyı WordPress sitilinde kullanın

Mozilla Firefox 3.6 sonrası sürümlerde kullanılabilen yeni arayüz giydirme modelinde birçok güzel tema mevut, bu Google Chrome temalarının aynısı hatta enteresan bir özelliği tema sayfasına gittiğinizde göreceksiniz fare ile temanın üzerine geldiğinizde tarayıcınızın grünümü değişerek önizleyebileceksiniz. getpersonas.com/en-US/gallery/Designer/WordPress.org

Firefox tarayıcıyı WordPress sitilinde kullanın 1

Firefox tarayıcıyı WordPress sitilinde kullanın 2

WordPress için iki tane şık arayüz tasarlamışlar, bunlardan birini ben de aldım kullanıyorum değişiklik oluyor hoş oluyor böyle.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

merhaba volkan bey,internette blogla uğraşmaya başladığımdan beri,bir çok takıldığım konuyu sizin sayenizde çözüme kavuşturdum. üç yılın ardından nihayet site olmanın mutluluğunu yaşarken,yeni bir problemle karşılaştım 😡
sorunum şu;
kontrol panelinden siteye geçtiğimde site beni çıkış yapmış gibi görüyor.geri döndüğümde yeniden kullanıcı adı ve şifre istiyor.yazdıklarımı önizleme yapmak istediğimde de http 500 iç hatası yazıyor. ne yaptıysak olmadı.host firması kendilerinde herşeyin normal olduğunu söylüyor.peki hata nerede?

cevap yazarsanız çok sevineceğim.siteyi wordpressden açtım.wordpress forumlarında bu sorunumun benzerini de bulamadım.
şimdiden teşekkür ederim.iyi çalışmalar…

sayın cahide, htaccess dosyasında kaynaklanıyor olabilir kontrol edin. ama öncesinde en son eklediğiniz bir eklenti varsa ondan da kaynaklanıyor olabilir eklentilerin yedeğini alın daha sonra silin kaldırın öyle bakın, eklentileri ftp den bağlanıp plugins dizininden silebilirsiniz sildiğinizde otomatik olarak etkinsizleştirirler.

yedek alın bunları yapmadan.