Kategoriler
Internet

Doğranmış taze meyve: Bibardakmeyve.com

Özellikle yazılım sektöründe olan arkadaşlar ve diğer ofsi çalışanları, mesai yaparken kahve içeriz, atıştırırız vs. ama çoğumuz meyve yemeyiz. Bu büyük bir eksiklik, bu eksikliği gidermek için online doğranmış meyve siparişi yapabileceğimiz bir internet sitesi açılmış. http://www.bibardakmeyve.com/

Doğranmış taze meyve: Bibardakmeyve.com

Aşağıdaki de basın bülteni.

Doğranmış Taze Meyve Siparişi; Bibardakmeyve.com
Doğranmış taze meyvenin tek online adresi olan Bibardakmeyve.com ofis hayatına sağlık getiriyor.

Ofis çalışanlarının, biraz daha uyumak için sabah kahvaltılarından vazgeçtikleri, iş yoğunluğu nedeniyle öğle yemeklerini geçiştirdikleri ve tüm gün kahve ve çay fincanlarının ellerinden düşmediği gerçeğinden yola çıkan Bibardakmeyve.com, ofis hayatında önemli bir eksikliği giderme misyonu taşıyor: Ofiste Sağlıklı Yaşam.

Bibardakmeyve. com’da en taze ve en lezzetli meyveler, vitamin değerlerini korumaları amacıyla sipariş verildiği anda özenle dilimlenip kısa süre içinde müşterilere ulaştırılıyor.

Çilek, kivi, muz, ceviz ve bal’dan oluşan ‘Enerji’yi özellikle erkekler tercih ederken, yeşil elma, siyah üzüm, ananas, nar ve çilekten oluşan ‘Detoks, lezzetli meyvelerin antioksidan gücüyle yenilenmek isteyenlerin tercihi. Çilek, ananas, yoğurt ve birçok tahılı içinde barından granolodan oluşan ‘Günaydın’ ise güne kahve yerine meyve ile sağlıklı bir başlangıç yapmak isteyenlerin favorisi.

Toplantılarda yağlı ve yüksek kalorili yiyecekler yerine bibardakmeyve’yi tercih eden çalışanlar, toplantı günü belli olduğu anda Bibardakmeyve.com adresinden istedikleri tarihe ve saate sipariş verebiliyor.

Stratejisini sağlıklı atıştırmalık olarak konumlandıran Bibardakmeyve.com sekiz kişilik ekibiyle şimdilik sadece Maslak’ta, çok kısa süre içinde tüm İstanbul’da.