Kategoriler
Hayattan Konuk Yazar

Dedikodu

>Diğer milletlerin huylarını çok iyi bilmediğim için başlığı böyle koydum. Türk halkı dedikoduya çok meraklıdır. Böyle bir yazıyı okuyunca "o kadar da değil be" demek geliyor ama maalesef nerdeyse her işimizin içinde dedikodu var.

Mesela hayatımızın bir kısmını oluşturan televizyon, haber gibi güncel bilgi kaynaklarının en çok reytingleri dedikodudan geliyor. Türkiye'de son zamanlarda televizyonda yeni çıkan programlar tamamen dedikoduya dayanıyor.

Aslında dedikodunun mantıken ülkemizde bu kadar yaygın olmaması lazım, çünkü Türkiye'nin büyük kısmı İslam dinine inanıyor ve İslam da dedikodu günahtır. Nedense toplumuzda böyle bir dedikodu sevdası var.

Eski wolkanca.com’da Dedikodu veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Dedikodu için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Konuk Yazar

Wolkanca sitesine Konuk Yazar olan, dışarıdan kendi yazılarını ekleyen bir kişi.