Kategoriler
Hayattan

Çapkınlığın da okulu mu olurmuş yahu

Çapkınlığın da okulu mu olurmuş yahuÇapkınlık okulu mu? Duyulmamıştır böyle bir şey. Ama duyulmayanı gerçekleştiren birileri  var ülkemizde.

Beyefendi kendisine tutku denilmesini istiyor ve başlıyor anlatmaya aslında çok masumuz biz diye ilgimi çekiyor önce düşünüyorum acaba ders içerikleri ne diye. Ders içeriği diyorum çünkü iki gün üst üste yoğunlaştırılmış bir şekilde kadınları tavlamanın yollarını gösteriyorlar burada. Ders içerikleri de bir hayli ilginç aslında biz karmaşık olmayan ama sizin karmaşık olarak gördüğünüz kadınların dünyası ya da ayaklı bankamatik olmamanın yolları ya da erkeklerin ilgisini oldukça  çekebileceğini düşündüğüm birden fazla kadınla uzun süreli ilişkiler yürütmek.

Tahminimce bu uzun süreli ilişkilerin birbirinden haberi olmayacak.

Aslına itiraf edeyim bir bayan olarak acaba bayanlar içinde bir kurs var mıdır  diye düşünmekten ve Google amcama sürekli çeşitli kelimelerle arama yapmaktan kaçınmadım.

Sonuç benim için şimdilik hüsran bayanlara dersleri daha sonra başlayacakmış bu seferde konu vücut dili, cazibe, şöyle bir bakış falan olacakmış.

Yetkililere sesleniyorum açın yahu bize de çapkınlık okulu! Eğer erkeklerin böyle “uyanış hareketleri”  için sebepleri varsa bizimde doğru cepheden bakmaya ihtiyacımız var.

Hadi diyelim bizi es geçelim bu seferlik zaten açılınca büyük sansasyon yaratır zaten eminim. Ama şu da var ki acaba sevgilisinin, eşinin, platonik olarak aşık olduğu adamın böyle bir kursa gittiğini öğrenen kadın modelini ben merak ediyorum arkadaş hem de kafamda çişitli çeşitli senaryolar oluşturarak.

Var mıdır  kendi eliyle gönderen kadın yok canım sanmam daha neler  o kadar da güvenemeyiz  herhalde değil mi ama?

Ayça Yılmaz
Blog Wolkanca yazarı