Kategoriler
Hayattan

Çapkınlığın da okulu mu olurmuş yahu

Çapkınlığın da okulu mu olurmuş yahuÇapkınlık okulu mu? Duyulmamıştır böyle bir şey. Ama duyulmayanı gerçekleştiren birileri  var ülkemizde.

Beyefendi kendisine tutku denilmesini istiyor ve başlıyor anlatmaya aslında çok masumuz biz diye ilgimi çekiyor önce düşünüyorum acaba ders içerikleri ne diye. Ders içeriği diyorum çünkü iki gün üst üste yoğunlaştırılmış bir şekilde kadınları tavlamanın yollarını gösteriyorlar burada. Ders içerikleri de bir hayli ilginç aslında biz karmaşık olmayan ama sizin karmaşık olarak gördüğünüz kadınların dünyası ya da ayaklı bankamatik olmamanın yolları ya da erkeklerin ilgisini oldukça  çekebileceğini düşündüğüm birden fazla kadınla uzun süreli ilişkiler yürütmek.

Tahminimce bu uzun süreli ilişkilerin birbirinden haberi olmayacak.

Aslına itiraf edeyim bir bayan olarak acaba bayanlar içinde bir kurs var mıdır  diye düşünmekten ve Google amcama sürekli çeşitli kelimelerle arama yapmaktan kaçınmadım.

Sonuç benim için şimdilik hüsran bayanlara dersleri daha sonra başlayacakmış bu seferde konu vücut dili, cazibe, şöyle bir bakış falan olacakmış.

Yetkililere sesleniyorum açın yahu bize de çapkınlık okulu! Eğer erkeklerin böyle “uyanış hareketleri”  için sebepleri varsa bizimde doğru cepheden bakmaya ihtiyacımız var.

Hadi diyelim bizi es geçelim bu seferlik zaten açılınca büyük sansasyon yaratır zaten eminim. Ama şu da var ki acaba sevgilisinin, eşinin, platonik olarak aşık olduğu adamın böyle bir kursa gittiğini öğrenen kadın modelini ben merak ediyorum arkadaş hem de kafamda çişitli çeşitli senaryolar oluşturarak.

Var mıdır  kendi eliyle gönderen kadın yok canım sanmam daha neler  o kadar da güvenemeyiz  herhalde değil mi ama?

Ayça Yılmaz
Blog Wolkanca yazarı

Eski wolkanca.com’da Çapkınlığın da okulu mu olurmuş yahu veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Çapkınlığın da okulu mu olurmuş yahu için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.