Bostanlı Denizpark

Sabah işe giderken Alsancak-Bostanlı vapurunu kullandım, İZBAN yerine bu sefer deniz yolunu kullanayım dedim ama çok geç kaldım işe. Daha kötüsü acil maillerime filan bakayım derken burada hemen iskeledeki Denizpark isimli kafeye girdim. Mekan çok güzel denize sıfır ve içkisiz, çocuk alanı filan var.

Bostanlı - Denizpark


Bir nescafe söyledim ve internete bağlanıyorken deniz tarafında brandasız tarafa geçmişim oturuyorum, bir an başıma sert ve vıcık vıcık bir şein vurduğunu duydum. Amanın o da ne?

Bu başıma havadan düşen şeyin yeşil, sıvı bir martı pisliği olduğunu farketmem arka amsadaki kadınların ve benim elimi sürdüğümde yemyeşil boku görmem ile oldu.

Ardından silmek istedim ama nafile, arka amsadaki kadınlar çantalarını açtılar ve ıslak mendil vs. (bir an beni komple yıkayacaklar zannettim, tırstım) mendiller ile sildiler.

Yanı kısaca kardeşler eğer Bostanlı da o mekana oturuyorsanız ki kahvaltıları çok güzel, deniz tarafında şapka takmanız menfaatinizedir.

Saygılarımla.

Not: şu an bu blog yazısını da oradan yazıyorum wirless parolaları: 3535353535, bilet almayacağım, aşkta kazanmayı düşünüyorum.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.