Kategoriler
Blog

Blog kardeşlerimizle toplandık

Hepsi okumuş çocuklar valla bize bir isteğiniz bir arzunuz var mı? diye sordular bile, ben şey istedim bu blog kardeşliği kutusu biraz daha geliştirilsin ve işte blog kardeşlerine bir ayrıcalık bir şeyler olsun sonra aklıma t-short geldi dedim biz blog kardeşliği t-short leri istiyoruz. Güzeldi toplantıya katılanların hemen hepsi forum.zoque.net üyesi arkadaşlardı tanıştık ettik.

1milyon.blogspot.com

Toplantı görüntüleri ve fotoğraflarını daha sonra yayınlarız ben şimdi toplantıdan ilginç bir kaç olayı yazayım gülelim 🙂 . Toplantıda benim için en ilginç olay koşuyolu kahvesi işletmeci ustanın bizim Esenler den olması toprak yani 🙂 , daha önce Bayrampaşa da Demirkapı caddesinde bir kafe işletiyormuş o kafeye gitmiştim biliyorum bizim burada Dörtyol danmış kendisi bir kaç laf ettik toprak çekiyo beee.. 🙂

Bir şey itiraf edeyim o kadar yorgun ve uykusuzdum ki hayal gibi geldi geçti toplantı en çok Süleyman hoca ile tanıştığıma sevindim çok değerli bir insan kendisi öğrencileri o kadar şanslı ki keşke bütün öğretmenlerimiz Süleyman hoca gibi olsa.

Günün en ilginç olayı ise tabiî ki 1milyon.blogspot terellelilerinin ortama pasta göndermesi ile oldu bir an toplantıdaki insanlarda bir durgunluk oldu şaşkınlık ardından birbirine bakışmalar kimdir, burada mı, aramızda mı gibi sorular şüpheler falan 🙂 komikti şaşırdı tabi herkes daha sonra tabi Ömer in pastaya saldırması ve Blog kardeşliğinden yetkili 🙂 bir arkadaşın pastanın üzerindeki “1milyon.blogspot” yazılı yuvarlak kağıda taarruzu ile bütün bunlar sona erdi. Uyumam lazım uykusuzluk ve sigarayı bırakma teşebbüsüm beni bu günlerde çok zorluyor toplantıda sigara içtim o kadar pişmanım ki, şimdi gidip pirelerle son dansımı yapacağım ve sonra yarın sabah çektiğim görüntüleri youtube ye koyup, fotoğrafları düzenleyip daha sonra burada yayınlayacağım.

izle