Kategoriler
Blog

Blog kardeşlerimizle toplandık

Hepsi okumuş çocuklar valla bize bir isteğiniz bir arzunuz var mı? diye sordular bile, ben şey istedim bu blog kardeşliği kutusu biraz daha geliştirilsin ve işte blog kardeşlerine bir ayrıcalık bir şeyler olsun sonra aklıma t-short geldi dedim biz blog kardeşliği t-short leri istiyoruz. Güzeldi toplantıya katılanların hemen hepsi forum.zoque.net üyesi arkadaşlardı tanıştık ettik.

1milyon.blogspot.com

Toplantı görüntüleri ve fotoğraflarını daha sonra yayınlarız ben şimdi toplantıdan ilginç bir kaç olayı yazayım gülelim 🙂 . Toplantıda benim için en ilginç olay koşuyolu kahvesi işletmeci ustanın bizim Esenler den olması toprak yani 🙂 , daha önce Bayrampaşa da Demirkapı caddesinde bir kafe işletiyormuş o kafeye gitmiştim biliyorum bizim burada Dörtyol danmış kendisi bir kaç laf ettik toprak çekiyo beee.. 🙂

Bir şey itiraf edeyim o kadar yorgun ve uykusuzdum ki hayal gibi geldi geçti toplantı en çok Süleyman hoca ile tanıştığıma sevindim çok değerli bir insan kendisi öğrencileri o kadar şanslı ki keşke bütün öğretmenlerimiz Süleyman hoca gibi olsa.

Günün en ilginç olayı ise tabiî ki 1milyon.blogspot terellelilerinin ortama pasta göndermesi ile oldu bir an toplantıdaki insanlarda bir durgunluk oldu şaşkınlık ardından birbirine bakışmalar kimdir, burada mı, aramızda mı gibi sorular şüpheler falan 🙂 komikti şaşırdı tabi herkes daha sonra tabi Ömer in pastaya saldırması ve Blog kardeşliğinden yetkili 🙂 bir arkadaşın pastanın üzerindeki “1milyon.blogspot” yazılı yuvarlak kağıda taarruzu ile bütün bunlar sona erdi. Uyumam lazım uykusuzluk ve sigarayı bırakma teşebbüsüm beni bu günlerde çok zorluyor toplantıda sigara içtim o kadar pişmanım ki, şimdi gidip pirelerle son dansımı yapacağım ve sonra yarın sabah çektiğim görüntüleri youtube ye koyup, fotoğrafları düzenleyip daha sonra burada yayınlayacağım.

izle

Eski wolkanca.com’da Blog kardeşlerimizle toplandık veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Blog kardeşlerimizle toplandık için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

külliyen yalan! pastaya saldırmışım! en son pastayı "hadi bitirelim arkadaşlar" deyince, ki bu sırada ortamda 7 kişi kalmıştı, berk ile giriştik ama o da "dalmak" olmaz.

kırk yılda bir kez güzel bir espiri yaptık, onu yazsaydın bari. (1milyon olayını bilmediğim için, millet 1milyoncu kim yaa, nerde bu 1milyoncu deyince… ben de "kötü birşey değilse ben olayım, sizi mi kıracağım!" dedim, neyse ki espirilerime gülen insanların da varolduğuna veya benim gülünebilecek bir espiri yapabildiğime inanmamı sağladınız. en azından bulunduğunuz üstad süleyman sönmez olunca insan biraz daha mutlu olmak zorunda kalıyor. 🙂 )

ömer galiba hata yaptım pastaya ilk dalan sen değildin ama daldın dimi 😶 ilk son farketmez. şu "1milyoncu kötü bişi değilse ben olabilirim" esprisi harikaydı gerçekten.

ben en son "hadi biz de yiyek" diyerek berk ile 3-5 çatal yedik ama abanma söz konusu değildi. 😀

hatta öyle ki, vidyoyu izlerseniz, ilk dakikalarda ekranda masa tarafından bir kişi -ki ben olurum- pastaya doğru "bu neymiş la?" diye bakıyor fakat sonra önüne dönüyor, sohbete devam. yani "dalma" durumuna mahal verecek bir heyecanda değildim. 😀

pastadan aslan payını yiyen bendim. herkesler ayıp olmasın aman bana açgözlü demesinler diye iç geçirirken ben kallavi iki dilim profiterollü pastayı iki hamlede mideme indirdim ki olaydan wolkanın bile haberi yok o süleyman hocayla koyu bir sohbet içindeydi eee nedemişler fırsatları affetmeyecen😛

osman :
ne yapmaya çalışıyorsunuz

bilmem acaba ne yapmaya çalışıyoruz 🙂 ne yapalım bir fikrin varmı?.