Kategoriler
Blog

Blogger’daki ilk yazılarımız

Şu an aslında Blogger’a geçmiş durumdayız ama hâlâ eski bloga yönlendirildiği için siz burayı göremiyorsunuz 🙂 Sadece ben.

Efenim muhteşem oldu, gecemi gündüzüme kattım ve tüm yazıları buraya aktarmayı başardım fakat yine de bir yol daha düşünmekteyim. Düşündüğüm yol eksik dosyalar için yönlendirme yapan Blogger sistemi, yani eski yazıları buraya aktarmaz ve eski WordPress siteyi atıyorum blog2.wolkanca.com diye yerinde bırakır isem Blogger abimiz bu bloga aktarmadığım o eski yazılar için sizleri oraya gönderecek yani blog2.wolkanca.com a. Blogger candır.


Sonrasında bu bizim lamerlar, ezik abiler istediği kadar syn saldırı da bulunsun (: Blogger onlara nolur diyecektir.

Esasında Blogger geliştiricisi bir arkadaşım olsa şöyle bir akşam oturup çalışsak siteyi komple buraya taşımak çok basit olurdu hani (: Biraz hayal gibi görünüyor evet ama emin olun buna benzer bazı hayallerimi gerçekleştirdiğim için hayallerim sandığınızdan daha yüksek yerlerde.

Arkadaşlara teşekkür ederim.

Hayırlısı diyelim, umarım her şey yolunda gider ve burada keyifli keyifli bloglamaya devam ederiz

Bu arada şu saldırıları düzenleyen arkadaşlar delirmiştir eminim, ya bizi 2 günlük çocuk sanıyorlar ya da yaşları çok genç bunların 🙂 Haha, götümle gülüyorum, hayır bilsem kim bunlar abartmıyorum onların kendi sitelerine aynısın 70 katını gönderebilirim.

Her zaman her yerde derim; hayatımın en büyük hatası bloglamak için Blogger’ı bırakıp WordPress e geçmek.

I love you Blogger.