Kategoriler
Blog

Blog yazılarınıza Facebook’da paylaş linki ekleyin

Facebook çılgınlığına dahil olduysanız ve bir blogunuz varsa bu konu tam size göre. Bildiğimiz gibi bir çok sosyal imleme sitesi mevcut (bknz: sosyal imleme siteleri ).

Wordpress

Facebook un da beğenilen yazı ve içerikleri arkadaşlarınızla paylaşabilme imkanı sunan bir şeysi mevcut. Bu özelliği çok basit bir şekilde blogunuza entegre edebilirsiniz. Bu yazıyı benim bloguma gelip okuyorsanız eğer, yazının en sonunda alt kısımda Facebook da Paylaş diye bir link göreceksiniz. İşte o linki blogunuza uygulamak için öncelikle Facebook Share Partners sayfasına gidiyoruz o sayfada gördüğünüz 3 çeşit link şeklinden beğendiğimizi kopyalıyoruz ve blogumuzun şablonuna ekliyoruz. WordPress kullanıyorsanız temanızın tekilyazi (single) kısmına herhangi bir yerine, Blogger kullanıyorsak yine post kısmında herhangib ir yerine koymamız kafi. tabii ki bunu dilediğimizce özelleştirebilirizde ya da belki de eklentisi bile çıkmıştır Wp de ama benim haberim yok. Neyse geçerken yazıp gideyim dedim, iyi eğlenceler.

sosyal imleme siteleri
[via]

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Blog yazılarınıza Facebook’da paylaş linki ekleyin başlıklı gönderi hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin.

evet basit bir şekilde otomatik olarak kendini tekil yazının altına ekleyen eklenti mevcut 🙂

aslinda facebooktan ziyeretçi çkmek için en uygun olanı facebookta grup kurmak üyeler bini bulduğunda üyelere toplu msj atmak.. 😀 ben bir grup kurmuştum üye sayisi 200 bir konu hakkinda mail attim hepsi geri döndü..bloguma yazi yorum yapanlar bile oldu..tepki göstereni görmedim neden mail atiosun diye..sadece bir kaç kişi üyeliğini iptal etti.. bu arada çok sık mail atmamak lazim 🙂

dedim gittiye bastım yorum çıkmadı 😐

daha önce blogkazaninda bahsedilmşiti bu eklentiden.
orjinali burada
türkçeleştirdiğim hali ise burada
mastermaxin yöntemi eklentisiz yapmak isteyenler için ideal
ben o yöntemi kullanıyorum 🙂

ben google'da gadget olarak paylaş'ı arıyorum. ama bir türlü bulamadım 🥴

arkadaşlar metin değilde video paylaşmak istesek nasıl olur,yani videonun bir önizleme resmi görünecek hemde yanında videonun adı link şeklinde görünecek?

wolkan hocam makale gene güzel ve faydalı bilmeyenler için bire bir güzel bişi olmuş bende şahsen http://www.seslidesesli.com 'da sizin yönergelerinize uyarak yaptığım işlem sonucu gayet verim aldım makale için teşekkürler yukarıdaki yorumları okudum yazık bizim gençliğimize diyorum sebebide şu bir insan karşılıksız blog'cular hakkında yardım yapması neden eleştiri konusu olur olsa bile neden ukalalık yapılır? 1 tane teşekkür eden görmedim 🙂 neyse sağol hocam eline sağlık 2008 yılından beri takipciniz devam ediyoruz