Kategoriler
Eğlence

John Wick: Hagakure

John Wick 4 – 2022 – Hagakure ismiyle Mayıs 2022’de yayınlanacak.

Çekimleri sırasında çekim aralarında Keanu Reeves’ın çanta taşıdığını ve çekim ekibine saat hediye etiğini gördüğümüz John Wick serisinin son filminin vizyona çıkacağı tarih ve ismi belli oldu. “John Wick: Hagakure” ismi ilse Mayıs 2022’de yayınlanacak.

John Wick 4 çekimlerini tamamlayan Keanu Reeves, dublörlerine saat dağıttı

Oyuncu Keanu Reeves başrollü popüler film serisi John Wick’in dördüncü filminin çekimleri tamamlandı ve filmin tam ismi resmi olarak açıklandı.

Son yılların popüler film serilerinden biri olan John Wick’in dördüncü filmi John Wick filminin çekimleri tamamlandı.

Instagram üzerinden yapılan bir paylaşım ile(@shamieranderson) filmin çekimlerinin bittiği resmi olarak açıklandı. Ayrıca filmin tam ismi de belli oldu.
Dördüncü filmin ismi John Wick: Hagakure olacak. Hagakure kelimesinin anlamına baktığımızdaysa aslında filmden bir iki ipucu elde edebiliyoruz. Hagakure ya da Türkçesi ise Saklı Yapraklar, eski bir samuray olan Yamamoto Tsunetomo’nun yazdığı ve kendisinin, samurayların yaşantısı, samuraylık felsefesi ve Samuray’ın Yolu hakkındaki düşünce ve öğretilerini içeren kitabın ismi. Buradan yola çıkarak da filmin samuraylık konusuna değineceğini hatta belki de Japonya’ya gidilebileceği konuşuluyor.

John Wick 4’ün çekimleri resmen sona erdi. Resmi başlık, kelimenin tam anlamıyla “Yaprakların gizlediği” veya “yaprakların gölgesinde” anlamına gelen “John Wick 4: Hagakure” olabilir. Rina Sawayama, Mayıs 2022’de “Akira” kadın başrolünü oynuyor
John Wick: Chapter 4 (2023 Movie) Official Trailer – Keanu Reeves, Donnie Yen, Bill Skarsgård
I Am Going To Kill You! Scene | JOHN WICK 4 (2023) Movie CLIP 4K

John Wick 4, 27 Mayıs 2022’de sinemalarda yayınlanacak.
Filmin senaristliğini Shay Hatten, yönetmenliğini ise Chad Stahelski üstleniyor. Son söylentilerle birlikte filmin oyuncu kadrosu şimdilik şöyle: Keanu Reeves, Bill Skarsgård, Hiroyuki Sanada, Donnie Yen, Laurence Fishburne, Shamier Anderson, Rina Sawayama, Ryan Castle ve Ian McShane.

2023’ün en çok beklenen ilk 10 filmi – En çok beklenen filmler listesi 2023.

Lionsgate, John Wick: Chapter 4’ün dijital mağazalarda 23 Mayıs ve Blu-ray ile DVD üzerinde 13 Haziran 2023’te çıkacağını doğruladı.

Keanu Reeves’in son serüveninin hayranları veya ekrandaki bu etkileyici kaosu henüz görmemiş olanlar, John Wick: Chapter 4’ün dijital veya fiziksel versiyonları ile Reeves yönetmen Chad Stahelski’nin The Matrix’le başlayan ortaklığı ve Reeves’in geçmişi de dahil olmak üzere bir dizi özel kamera arkası içeriğin keyfini çıkarabilecekler.

Ayrıca Reeves’in John Wick için aldığı eğitimin detaylarına bakış, John Wick’in psikolojisine bir dalış, Donnie Yen’in Caine olma yolculuğunun detayları, malum tek çekimlik sahnenin nasıl hayata geçirildiği ve çok daha fazlası özel içerikler arasında yer alacak.

John Wick 4 incelemesi