Kategoriler
Eğlence

John Wick: Hagakure

John Wick 4 – 2022 – Hagakure ismiyle Mayıs 2022’de yayınlanacak.

Çekimleri sırasında çekim aralarında Keanu Reeves’ın çanta taşıdığını ve çekim ekibine saat hediye etiğini gördüğümüz John Wick serisinin son filminin vizyona çıkacağı tarih ve ismi belli oldu. “John Wick: Hagakure” ismi ilse Mayıs 2022’de yayınlanacak.

John Wick 4 çekimlerini tamamlayan Keanu Reeves, dublörlerine saat dağıttı

Oyuncu Keanu Reeves başrollü popüler film serisi John Wick‘in dördüncü filminin çekimleri tamamlandı ve filmin tam ismi resmi olarak açıklandı.

Son yılların popüler film serilerinden biri olan John Wick’in dördüncü filmi John Wick filminin çekimleri tamamlandı.

Instagram üzerinden yapılan bir paylaşım ile(@shamieranderson) filmin çekimlerinin bittiği resmi olarak açıklandı. Ayrıca filmin tam ismi de belli oldu.
Dördüncü filmin ismi John Wick: Hagakure olacak. Hagakure kelimesinin anlamına baktığımızdaysa aslında filmden bir iki ipucu elde edebiliyoruz. Hagakure ya da Türkçesi ise Saklı Yapraklar, eski bir samuray olan Yamamoto Tsunetomo’nun yazdığı ve kendisinin, samurayların yaşantısı, samuraylık felsefesi ve Samuray’ın Yolu hakkındaki düşünce ve öğretilerini içeren kitabın ismi. Buradan yola çıkarak da filmin samuraylık konusuna değineceğini hatta belki de Japonya’ya gidilebileceği konuşuluyor.

John Wick 4’ün çekimleri resmen sona erdi. Resmi başlık, kelimenin tam anlamıyla “Yaprakların gizlediği” veya “yaprakların gölgesinde” anlamına gelen “John Wick 4: Hagakure” olabilir. Rina Sawayama, Mayıs 2022’de ‘Akira’ kadın başrolünü oynuyor
JOHN WICK : CHAPTER 4 (2022) Teaser Trailer Concept Movie – Keanu Reaves
John Wick Chapter 4: Hagakure Trailer (2022) – Keanu Reeves, Release Date, John Wick Full Movie

John Wick 4, 27 Mayıs 2022’de sinemalarda yayınlanacak.
Filmin senaristliğini Shay Hatten, yönetmenliğini ise Chad Stahelski üstleniyor. Son söylentilerle birlikte filmin oyuncu kadrosu şimdilik şöyle: Keanu Reeves, Bill Skarsgård, Hiroyuki Sanada, Donnie Yen, Laurence Fishburne, Shamier Anderson, Rina Sawayama, Ryan Castle ve Ian McShane.

wolkanca.com’da John Wick: Hagakure veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, John Wick: Hagakure için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.