Aşkın hesap makinası

Forumlarda dolanırken buldum bu siteyi de. İlginç bir aşk testi yapıyor. Daha doğrusu test bir yana sizin ve karşı cinsin ismini yazarak devam ediyor ve % olarak bu aşkın büyüklüğünü size söylüyor. Tamam o da birşey değil ama çıkan yüzdeye göre damat ve gelinin tavırları çok güzel.
Sitemiz için buraya tıklayabilirsiniz. Sayfadaki flash animasyon yüklendikten sonra iki yazı kutusu sizi karşılıyor. Tekinde varsayılan değer “Him” diğerinde “Her” geliyor. “Him” değeri erkeği “Her” değeri kadını belirtiyor. Kendi ve karşı tarafın cinsiyetine göre bu kutulara isimlerinizi yazın. Sonrasında ise ortadaki “Go” simgesine tıklayın. Hemen ölçüm yapılacak ve size % değeri verilecek. O da bir yana bu iki ismin birlikte olabilme şanslarına göre damat ve gelin şekilden şekle giriyor Eğlenceli gibi
Herhangi bir testin sonunda yeni bir test uygulamak içinse, sağ alttaki “Play again” yazısına tıklamanız gerekiyor. dmRy öyle diyor!

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

Aşkın hesap makinasıiçin 12 yanıt

güzel bir sistem ama çok sacma. benimsevdiğim kız beni seviyor ama burda beni sevme olasılığı sadece %20 olarak çıktı bunu nasıl açıklayabilirsiniz?

güzel bir sistem ama çok sacma. benimsevdiğim erkek beni seviyor ama burda beni sevme olasılığı sadece %100 olarak çıktı bunu nasıl açıklayabilirsiniz? çok güzel dimiiiiiiiii?

ıyyyy bnce çok saçma bişi yani bi(site)çok çirkin ben beğenmedim yani..

ya gercekten inaniyorum ben bu hesap makinasina dogruyu gorteriyo arkadaslar sizde inanin…

ıyyyy hiç beğenmedim bu sayfayı açtığınızda benimle arkadas olur musunuz