Kategoriler
Hayattan

Antalya Kemer belediyesi çalışıyor

Antalya Kemer
Ben Antalya Kemere geçtiğimiz yaz sonunda gittim harika bir yer kaldığım otelin sahibi amcanın İstanbul serüvenini dinlemiştim ve blogda yazmıştım şuralarda bir yerde birde Tuğbacım var orada aşık oldum Kemere doyamadım gezilecek çok yer vardı mesela Phaselis, Oliympos, Kemer Selçuklu Av Köşkü ama zaman yoktu . Arkadaşlar Antalya Kemer'e gidip gezmenizi güzelliklerini görmenizi şiddetle tavsiye ederim. Hasan Şeker süper şeker gibi adam Mahalli İdareler Hizmet Derneğinin (MİHDER) hey yıl Türkiye genelinde düzenlediği ‘En Başarılı Belediye Başkanları’ anketinde, ilçe belediyeler arasında ilk sırada yer alan Kemer Belediye Başkanı Hasan Şeker'in en sevdiğim uygulamalarından bir tanesi Gsm cep telefonları üzerinden yaptığı aktivite, etkinlik duyuruları vs. örneğin her bayram seyran özel günlerde Antalya Kemerde ikamet eden vatandaşlara kutlama tebrik mesajları gönderirler. İşin benim için güzel tarafı İstanbulda olmama rağmen bu mesajlar banada geliyor çok seviniyorum 🙂 benim telsim hattım Kemer ilçesine kayıtlı olduğu için böyle oluyor. Hasan Şeker ve bütün Kemerlilerin, bayramını kutlarım.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO volkan@volkanyilmaz.com.tr

ben gecen sene 2005 sonundan 2006 147 ocagına akdar kemerde askerdim bu hasan şekerin acayip bir makam aracı var çalışıyor mu bilemem ama kemer sakin sessiz bir yer güzel.

antalya kemer cok güzel yaa oliympos cok sevdigim bir yer.
antalya'nın her cok güzel gezip görmen lazım yazın deniz kışın kayak yapabilirsin
su sporları tek kelime ile super

selam volkan kardeşim nasılsınız ben sizden yaşça bayağı büyük olduğum için kardeşim diye hitap ediyorum. sizin internet üzerindeki bilgi ve beceriniz tartışılmaz. sizi ben bir yıl gibi bir sürden beri takip ediyorum spaces döneminden.antalya kemer konusunda yazdığınız yazı çok hoşuma gitti ben antalyada yaşadığım için biliyor ve ondan dolayı konuşuyorum. benimsizden bir ricam olacak şeyet mümkünse daha önce size yazmıştım ançak hiç bir cevap yazmadınız. ben sizi şimdiye kadar sürakli bloglarımda favori blog olarakta göstremişlimdir. şimdi gelelim soruya bazı bloglarda wordpress yapmışlar kayyo destekli diyorlar bu konu hakkınada bana bilgi verirseniz sevinirim.başarılar dilerimbu arda yeni yılınız ve bayramınızda kutlu olsun..

yaz ve sıcagın geldi nasıl belli oluyo. kemer için bir gelişim bu denize giresi geliyo insanın ya demi arkadaşlar yani sıcak ve sezonun acıldıgı belli oluyo .kemer için herşey