Kategoriler
Kültür Sanat

Angelina Jolie: Salt

Çok iyi kurgulanmış bir senaryosu var, tam anlamıyla bir aksiyon filmi.

Angelina Jolie'nin performansına hayran kalıyorsunuz, Ajan Salt karakterinin o kadar aksiyon, atraksiyon, psikoloji, gerilime nasıl dayandığına şaşıyorsunuz bazen abartı geliyor insana ama yine de sürüklüyor sizi.

O asansör sahnesi biraz abartı ama Jackie Chan kadar değil.

Filmde ki arabalar ve araba sahneleri harika, tırlar, tankerler vs.

Angelina Jolie: Salt

Klasik Amerikan milliyetçiliği filmde elbette var, kahrolsun sosyalizm, kahrolsun Rusya yaşasın Amerikan kapitalizmi, nükleer silah sadece bizde olur siz de olamaz durumu senaryonun temeli. İslam ülkeleri de filmde geçiyor, Mekke vs.

Tek cümle ile; gizli servislerle dalga geçercesine oynayan güçlü, hırslı, eğitimli, son ana kadar asla pes etmeyen bir kadın.

http://www.salt-movie.net/
http://trailers.apple.com/trailers/sony_pictures/salt/
http://www.imdb.com/title/tt0944835/

Eski wolkanca.com’da Angelina Jolie: Salt veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Angelina Jolie: Salt için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

Angelina Jolie: Saltiçin 1 yanıt

iki başrol oyuncusuda çok iyi oyuncu ve ben wanted , bay smith ve bayan smith de izledikten sonra anladımki angel julia harbiden izlenmeye fazlasıyla değer bir kadın oyuncu.