Kategoriler
Medya

American Horror Story 13 Kasım Pazar FX ekranlarında başlıyor

Başrollerde: Altın Küre ödüllü Dylan McDermott, Oscar ödüllü Jessica Lange ve 2 Emmy adaylığı bulunan Connie Britton
Yardımcı rollerde: Taissa Farmiga, Denis O’Hare, Zachary Quinto ve Jamie Brewer

amerikan horror story

Amerika’dan sonra tüm dünya ile aynı anda gösterimi yapılan modern korku dizisi American Horror Story’nin Türkiye prömiyeri 13 Kasım Pazar günü saat 22:00’de FX ekranlarında yapılacak.

Dizi, kızlarıyla birlikte Boston’dan Los Angeles’a taşınan ve geçmişteki karanlık anılarını geride bırakmak isteyen Ben ve Vivien Harmon’ın hayatlarını konu alıyor.

imdb.com/title/tt1844624/
fxnetwork.com/shows/originals/ahs/

American Horror Story, Nip/Tuck ve Glee’nin yaratıcıları ve yapımcıları Ryan Murphy ve Brad Falchuk’un birlikte yapımını üstlendiği 1 saatlik, 13 bölümden oluşan modern ve heyecanlı bir korku dizisi.
Amerika yayınının ardından tüm dünyada aynı hafta içerisinde yayınlanmaya başlayacak dizinin Türkiye prömiyeri 13 Kasım Pazar günü FX ekranlarında gerçekleşecek.
Jenerasyonunun en iyi oyuncuları arasında gösterilen Akademi ödüllü Jessica Lange’in (Constance), Emmy ödülü adayı Connie Britton (Vivien Harmon) ve Altın Küre ödüllü Dylan McDermott’un (Ben Harmon) başrollerini paylaştığı dizi, kadrosuyla da izleyiciyi tam on ikiden vuruyor.
Dizi, kızlarıyla birlikte Boston’dan Los Angeles’a taşınan ve geçmişteki karanlık anılarını geride bırakmak isteyen Ben ve Vivien Harmon’ın (Dylan McDermott-The Practice ve Connie Britton-Friday Night Lights) hayatlarını konu almaktadır. Eski bir malikane olan yeni evleri ise onlara hayal ettiklerinden çok uzak bir hayat sunacaktır. Yan komşuları Constance (Oscar ödüllü Jessica Lange), evdeki hizmetçi Moira O’Hara (genç hali: Frances Conroy-Six Feet Under ve yaşlı hali: Alexandra Breckenridge-Life Unexpected) ve evin eski sakini Larry’nin (Denis O’Hare, True Blood) karanlık sırlarının olduğu ortaya çıkacaktır.
American Horror Story hayranları için bir diğer müjde ise Twentieth Century Fox Television 13 Kasım Pazar günü FX ekranlarında başlayacak olan American Horror Story’nin 2. sezonunun 13 bölüm olarak onaylandığını açıkladı.

Ryan Murphy ve Brad Falchuk tarafından yaratılan American Horror Story FX’in 2. sezonu onaylanan 8. dizisi oldu ve kanalın bu konudaki başarısını pekiştirdi.
FX Networks’ün Başkanı ve Genel Müdürü John Landgraf, “Ryan Murphy ve Brad Falchuk Nip/Tuck, Glee ve şimdi de çok uzun yıllar FX izleyicisini korkutacak olan American Horror Story ile çok büyük bir başarıya imza attı” dedi.

FOX International Channels Hakkında
Dünyanın en büyük medya kuruluşlarından News Corporation’a bağlı olan Fox International Channels, tüm dünyada 166 pazarda değişik dijital platformlarda 35 farklı dilde yayın yapan ve 375 milyon haneye ulaşan 300’den fazla kanalın operasyonunu yürütmektedir. Fox International Channels Türkiye şu anda National Geographic Channel, Nat Geo Wild, Nat Geo Adventure, Foxlife, FX, FoxSports ve BabyTV başta olmak üzere toplam 11 ana kanalın, 1 blok kanalın, 7 websitesinin ve farklı kategorilerde 1.000’den fazla websitesine bünyesinde barındıran .FOX Networks’ün operasyonunu yürütmektedir.

20th Century Fox Hakkında
Twentieth Century Fox News Corporation’a bağlı ortak bir kuruluştur. News Corporation’in global operasyonlarının içinde sinema filmlerinin üretim ve dağıtımı ve programlama; televizyon, uydu, kablo ve dijital medya yayıncılığı; gazete, dergi ve kitap basımı; promosyon ve reklam ürün ve servislerinin üretilmesi ve dağıtımı; üye yönetim sistemlerinin geliştirilmesi gibi birçok hizmet yer almaktadır.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

American Horror Story 13 Kasım Pazar FX ekranlarında başlıyor başlıklı gönderi hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin.