Kategoriler
Genel

Yandex Türkiye’den çekiliyor mu?

Yandex konu hakkında resmi Twitter hesabı üzerinden bir tweet paylaştı.

İlk kez Marketing Türkiye tarafından duyurulan haber Yandex’in Türkiye’deki ofisini Ekim 2020 dönemi itibarıyla kapatacağı ve Türkiye operasyonlarını Rusya’dan yöneteceği yönündeydi. Yandex de süreç hakkında resmi bir açıklamada bulundu ve resmi Twitter hesabı üzerinden kullanıcılarının sorusunu yanıtladı.

Yandex: ”Türkiye ofisimizi kapatacağız ama…”
Şirket tarafından alınan bilgiler Türkiye operasyonunun başarılı ve karlı bir şekilde faaliyetlerini sürdürmesine rağmen, şirketin COVID-19 gündemi sebebiyle stratejik olarak Türkiye ofisini kapatmaya karar verdiği yönündeydi. Bundan böyle Yandex çözümleri Türkiye’de kaldığı yerden hizmet vermeye devam edecek, ancak tüm operasyonel süreçler Türkiye ofisi yerine Rusya ofisi tarafından yönetilecek.

Yandex Türkiye Twitter hesabı kullanıcılarının yoğun şekilde yönelttiği ”Türkiye ofisini kapatıyor musunuz?’‘ sorularına sessiz kalmadı ve pek çok soruyu aynı şekilde yayınladı:

wolkanca.com’da Yandex Türkiye’den çekiliyor mu? veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Yandex Türkiye’den çekiliyor mu? için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.