Kategoriler
Genel

Wikipedia’da 2020 2020 yılında en popüler Wikipedia sayfaları, Wikipedia’da en popüler maddeler, kişiler, makaleler.

2020 yılında hiç şüphesiz en popüler konu pandemi ve Covid. Wikipedia’da da en popüler madde elbette COVID-19 Pandemisi oldu. Amerikan seçimleri, Kobe, Elon Musk, Trump, Biden vs. en dikkat çekicileri Tenet ve 1917 filmleri de bu en çok okunanlar listesine girdi.

Burada hem en popüler Wikipedia maddelerini hem de diğer en popüler top 25 Wikipedia şeylerini listeleyeceğiz.

Kategoriler
Tech

En popüler Wikipedia sayfaları 6 milyon makalenin bulunduğu Wikipedia İngilizce sayfalarının 20017-2019 arası en popüler Wikipedia sayfaları.

Dünya hakkında, herhangi bir konuda merakınızı gidermek için nereye başvuruyorsunuz? Muhtemelen çoğumuz Google’da hemen hemen her konu için sonuç sayfasında ilk sırada yer alan Wikipedia’yı kullanıyoruz. Elbette Wikipedia’nın dünyanın en popüler sitlerinden biri olması şaşırtıcı değil.

Kategoriler
Tech

Wikipedia tasarımını yeniliyor 20 yıldır hayatımızda olan internetin bilgi kaynağı Wikipedia, 10 yıldan sonra ilk kez tasarımını değiştirmeye hazırlanıyor.

Sitenin sahibi olan Wikimedia Foundation, Wikipedia üzerinde yapacağı tüm değişiklikleri kullanıcılarıyla paylaştı. Yeni özellikleri hareketli resimler üzerinden gösteren platformun yenilikleri arasında; logonun konumu, açılır kenar çubuğu, içerik genişliğini sınırlama ve arama çubuğunun yerini değiştirme gibi başlıklar yer alıyor.

Kategoriler
SEO

Wikipedia for Growth Hacking #Google arama sonuçlarında eğer markanın Wikipedia maddesi varsa gösteriyor. #Wikipedia for #GrowthHacking #SEO Volkan Yılmaz / volkanyilmaz.com.tr / linkedin.com/in/wolkanca

#Google arama sonuçlarında eğer markanın Wikipedia maddesi varsa gösteriyor. #Wikipedia for #GrowthHacking #SEO

Volkan Yılmaz / volkanyilmaz.com.tr / linkedin.com/in/wolkanca