Kategoriler
Multimedia

The World Saw Evil That Day

israil | wolkanca.com
Bu fotoğrafa bir yorum yapmaya gerek duymuyorum ama ille de bir yorum istiyorsanız şurada A.Murat Eren in yazısını okuyabilirsiniz.

Üzerine çocukların tam olarak neden sahip olduklarını dahi bildiklerine inanmadığım nefret mesajlarını yazıp imzaladıkları bombalar bir yerden bir yere uçarken bütün bu "savaş" muhabbetini dünyanın gözünde haklı çıkartmak için yaşanmış bir olayın etrafında dönen yeni bir film geliyor, Oliver Stone imzası ile.

Elbette JFK gibi bir filme imza atıp kimsenin duymak istemediği soruları soran, "bunu biz yaptık a gadasını aldıklarım" deme cesareti gösteren ve bu yüzden belli kesimlerin pek sevmediği bir yönetmen olma başarısını göstermiş Oliver Stone'un bu filminde de aynı yürekliliği gösterip gösteremeyeceğini bilmiyorum.

Fakat inandığım bir şey var ki o da –eğer halâ izlemediyseniz– bu filmden önce 3 öğrencinin yaptığı şu belgesel filmi izlemeniz gerektiği: Loose Change: 9/11 Coverup.

Eski wolkanca.com’da The World Saw Evil That Day veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, The World Saw Evil That Day için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.