Kategoriler
Ivır zıvır

Lezzeti Penguen ile çekin kazanın

Penguen Gıda’nın yeni açmış olduğu http://www.lezzeticekenbilir.com/ sitesinde bomba ödüller var, ödülleri kazanmak için yapmanız gereken herhangi bir Penguen Gıda ürünü ile fotoğraf çekmek, fotoğraflardan en çok oyu toplayan 1. kişi Sony Bravia LCD TV, 2. kişi iPhone 3GS ve 3. kişi Sony Playstation 3; ayrıca yarışmaya katılan her 25. kişi de Penguen Hediye Paketi kazanıyor.

penguen lezzeti çeken bilir

Malzemeler: Penguen’in reçel, konserveler, salça, turşu gibi ürünleri var, buzdolabınıza bakın herhangi biri varsa onu alın o rol arkadaşınız.

Yapılışı: Penguen ürünü ile fotoğrafınızı çektikten sonra onu http://www.lezzeticekenbilir.com/ dan gönderin, Facebook hesabınız varsa hiçbir üyelik vb. şeye ihtiyacınız yok tek tıklamada fotoğrafınızı gönderebilirsiniz.

Ve: Sonra bu fotoğrafınızı arkadaşlarınızla paylaşın oy versinler ki hediyeleri siz kapın.

Kolay gelsin.

Lezzeti Çeken Kazanıyor!
Yıllardır lezzetlerini tüm Türkiye ve dünyaya sunan Penguen Gıda, yeni kampanyası www.LezzetiCekenBilir.com ile tüketicilerine lezzeti, eğlenceyi ve muhteşem hediyeleri aynı anda sunuyor.

Kampanya kapsamında www.lezzeticekenbilir.com sitesine herhangi bir Penguen ürünü ile en yaratıcı fotoğrafı çeken Penguen Gıda tüketicileri birbirinden güzel hediyeler kazanıyor. En çok oyu toplayan 1. kişi Sony Bravia LCD TV, 2. kişi iPhone 3GS ve 3. kişi Sony Playstation 3; ayrıca yarışmaya katılan her 25. kişi de Penguen Hediye Paketi kazanıyor.

Penguen Gıda, 1989 yılında Türkiye’nin en verimli tarım havzalarının merkezindeki Bursa’da kuruldu. Reçel, sebze konserveleri, hazır yemekler, salça, turşu, az şekerli reçel, meyve preparatları, kurutulmuş meyve şekerlemeleri, dondurulmuş gıda gibi %100 yerli üretimden elde ettiği ürün çeşidini her geçen gün zenginleştiren Penguen Gıda, satışlarının %50’sini ABD, Almanya, İngiltere, Fransa başta olmak üzere 35 farklı ülkeye yapmaktadır.

www.Lezzeticekenbilir.com ile Penguen Gıda’nın lezzetlerini tadarken muhteşem hediyelerle kendinizi ödüllendirebileceksiniz.

Lezzeti Çeken Bilir, Penguen Gıda’nın lezzet düşkünleri için hayata geçirdiği bir kampanyadır. Bu kampanyanın tek bir amacı var! Sizlere birbirinden değerli hediyeler kazandırmak…

Lezzeti Çeken Bilir www.lezzeticekenbilir.com adresli internet sitesi üzerinden gerçekleştirilecek olup 20/10/2010 tarihinde başlayıp 17/12/2010 tarihinde, saat 18:00’de sona erecektir. Ödül kazananlar sitede ilan edilecektir.

Daha fazla Penguen:

Anasayfa


https://twitter.com/penguengida
http://friendfeed.com/penguengida
http://facebook.com/PenguenGida
http://facebook.com/YemekTariflerimiz