Kategoriler
Geyik

Hayat seks ve alkolden ibaret değildir -de

Türk büyükleri 🙂 Bir söz ederler bin yıl düşünülür, öyledir.

Bülent Arınç, “hayat içki ve seksten ibaret değildir” dedi, 3 çocuk şart da demişlerdi, diyorum ki abiler bir karar verin seks yapalım mı yapmayalım mı, yapma dersen armut elma dersen çocuk.

Bülent Arınç - Gırgır

Ben hayat seks ve alkolden ibarettir diyen adamı duymadım ama duysam onu da sevmezdim, ibaret değildir diyen abiyi gördüm bana çok anlamsız geldi “neden öyle bir şey demek zorunda hissetmiş ki adam, ne alaka” dedim kendi kendime, sanki farklı ülkelerde yaşıyormuş gibi hissettim resmen.

Zaytung da yazmışlar: Bülent Arınç, yapmış olduğu “hayat içki ve seksten ibaret değildir.” açıklaması ile “seks” diyen ilk akp’li olarak tarihe geçti…

Seks sonucu değil de şu mitoz bölünme filanla doğan var mı aramızda acaba? Varsa adam haklı beyler. Cem yılmaz Bülent Arınç’a cevap vermiş, yapmazdı böyle siyaset esprileri ama hayırlısı deyip bağlayalım:

Maslak TİM Gösteri Merkezi’nde sahne alan Cem Yılmaz, bugüne dek politik esprilere uzak duruşu ile biliniyordu.

Cem Yılmaz, Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç’ın geçtiğimiz hafta yaptığı, “hayatta her şey seks ve içkiden ibaret değildir” açıklamasına kayıtsız kalamadı sonunda gösterisine siyasi bir hiciv de ekledi.

Bülent Arınç’ın sözlerini isim vermeden dile getiren Cem Yılmaz’ın espri yüklü yanıtı şöyle geliyor: “Hayatta her şey seks ve içkiden ibaret değildir demişler…

İyi ama hayatta her şey seks ile başlar..

İçinizde mitoz bölünme ile doğan var mı? Ben babamdan koptum…

Kuzenlerim benden koptular…

Hayatta her şey seks ve içkiden ibaret değil miş…” Cem Yılmaz’ın 2100 kişilik TİM Gösteri Merkezi’ni son koltuğuna kadar dolduran gösterisi büyük ilgi görüyor.

Şubat ayı biletleri tükenince gösterinin süresi uzatıldı, Mart ve Nisan ayının biletlerinin satışına başlandı.