Kategoriler
Internet Konuk Yazar Multimedia

Font yapalım

fontstruct.fontshop.comMerhaba, yine müthiş bir siteyi sizlere takdim ediyorum. Bu siteden font(yazı tipi) hazırlayabiliyorsunuz, yaptıklarınızı da satabiliyorsunuz.
Sitede ayrıca ücretsiz indirilebilir font galerisi de mevcut. Sitede font yapabilmek için önce girişteki flash bölüme bakın, ardından üye olun ve kullanmaya başlayın.
Ayrıca size değişik ve kullanılabilir bir font seçtim, font gibi değil aslında değişik yüzler var.

Eski wolkanca.com’da Font yapalım veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Font yapalım için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Konuk Yazar

Wolkanca sitesine Konuk Yazar olan, dışarıdan kendi yazılarını ekleyen bir kişi.

Font yapalımiçin 9 yanıt

🙂 ) çok güzelmiş yaw. senin seçtiğin font da ne yalan söyliyim benimde gözüme çarptı ki çarpmayacak gibi değil 🙂
bak ucunda para da varmış biz de mi girişsek ne 😛

bildirgeç'te görmüştüm bugün bunu. teşekkürler gene de…

güzel bir site bende çok yararlandım bundan aylarca. hatta ayın 7' sin de ben de yazmıştım.

farklı sitelerde gezen aynı fontlardan sıkılmıştım.değişik şeyler var burada. teşekkürler.

msn messenger konuşma penceresinden en hızlı yazı tipi değiştirme şeysine gireceğinden, orada, indirdiğin yazı tiplerini denetim masasındaki "yazı tipleri"ne atmış oldukların listelenir onun için o kutudan seçebilirsiniz.

selamlar; indirdiğim herhangi bir yazı fontunu photoshop cs3 ile açıyorum fakat, photoshopun kendi içerisinde yer alan yazı fontları arasında çıkmıyor. lütfen acilen yardımcı olur musunuz?