Kategoriler
Geyik

Erkek mi kadın mı?

Your Computer Is MALE or FEMALE ?? FIND OUT !!!
Yapılan mizahi bir araştırmayı sizinle paylaşmak istedim.

Bilgisayar erkek mi dişi mi?

Bilgisayar erkektir çünkü;
bilgisayarlar aslında sorunları çözmek için yaratılmalarına rağmen, ömürlerinin dörtte üçünü sorun yaratarak geçirirler.
daha da önemlisi, bunlardan bir tane aldığınız an biraz daha sabretmiş olsaydınız çok daha gelişmiş bir modeline sahip olabileceğinizi görüp pişman olursunuz…

Bilgisayar dişidir çünkü;
onun mantığını yaratıcısından başka kimsenin anlaması mümkün değildir.
yaptığınız en ufak hatayı bile hafızasına kaydedip tekrar tekrar önünüze koyar ve bir bilgisayar aldıktan sonra farkedersiniz ki asıl parayı ona gereken aksesuarlar için harcamak zorundasınız.. 🙂

sizce?

Your Computer Is MALE or FEMALE ?? FIND OUT !!!

Eski wolkanca.com’da Erkek mi kadın mı? veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Erkek mi kadın mı? için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

Erkek mi kadın mı?için 17 yanıt

sorun çıkarmayan bir bilgisayarsa kadın çıkaransa erkek 😀

bence ikisindede doğruluk payı var. ancak şu aksesuar konusu tartışılır. metroseksüel erkeklerin durumu ne oluyor.onlarında aksesuarları var. ve evet bilgisayar kadındır. bilgisayarlarda artık kadınlar gibi hayatın vazgeçilmez parçası, işleri hafifleten, insanların yükünü sırtında taşıyan bir makine birazda duygusal olsaydı tam bizden biri olurdu.

ya arkadaşlar siz neyi tartışıyorsunuz ya kız ya erkek yani bunun bilgisayarla hiç ilgisi yok. bu sadece oyun siz hiç tartışmayın nefesinizi tüketmeyin arkadaşlar.

knight online krowaz serbest kaldı!!,

olumun tanrısı colonny zonedeki hapisinden serbest kaldı carnac-eastdaki insanları tehdit ediyor

ewt doğru dıyor krowaz serbest kaldı ———- k-r-o-w-a-z c-a-r-n-a-c e-a-s-t