Flash Tv, Yalçın Çakır, Muhsin, Tülay ve Draft Punk

Flash Tv, Yalçın Çakır, Muhsin, Tülay ve Draft Punkİlginç bir kombinasyon, Yalçın Çakır'ın Flash TV de yaptığı Son Çare programında çıkan Muhsin bey’i unutmadık. Yalçın Çakır programın adını geçenlerde değiştirdi, gerçi ara sıra değiştiriyor ama program bildiğimiz program çok eğlenceli. Okan Bayülgen sayesinde de sürekli takipte kalıyoruz sağolsun.

Programa çıkan kişilerden biri Muhsin bey eşi Tülay a böğrüyor, internette bununüzerine müzik yapan yüzlerce video mevcut aralarında en güzeli ise Draft Punk şarkısı ile yapılan.

İşte şarkı: wolkanca.com/eski/wp-content/uploads/i/ses/muhsinbeyvsdaftpunk.mp3

Tülay – Draft Punk

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

flash tv her an ne olacağı belli olmayan tek televizyon kanalı. takipteyiz

afyondan selamlar kimin eline geçer okunurmu bilmem ama harika bir proğlam ve yalçın abi size sesleniyorum okadar çok sevaba giriyorsunuzki anlatamam aldınız dualarla sırtınız yere gelmez hep takip ediyorum yanlız küçük bir eleştirim olcak size bu sokak röpörtajlarını yayınlıyosunuzya her seferinde yayınlanınca biraz sıkıyo yani reklama ihtiyacınız yok o reklam gibi geliyo bana ama kızmayın bunu dediğim için herkes için bir numaralı proğram sizinki basarılarınızın devamını diliyorum