Kategoriler
Teknoloji

Pes 2010: 22 Ekimde sahalarda

Pes 2010 22 Ekim de sahalarda Konami, PES 2010 un PlayStation3, Xbox 360, PC-DVD ve cep telefonları için 22 Ekim, PlayStation2 ve PSP (PlayStation Portable) için 5 Kasım ve Wii için 19 Kasım'da piyasada olacağını duyurdu.
PES 2010 serinin bugüne kadar görmüş olduğu en gelişmiş oyun olma unvanını taşıyor, PlayStation 3, Xbox 360 ve PC-DVD versiyonlarında 360 derece kontrolün yanı sıra şimdiye kadar görülmüş en detaylı ve en gerçekçi animasyonlar ve yepyeni Master Lig unsurları da bulunuyor.

Kulüp seviyesinde ise PES 2010 UEFA Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi'ni içeriyor, Konami şu sıralar bu iki turnuvada yer alan takımların tümünü oyunda bulundurmak için görüşmelerine devam ediyor.

Oyunun çıkışını sabırsızlıkla bekliyorum.Bakalım Fifa’yı yine alt edebilecek mi?

Eski wolkanca.com’da Pes 2010: 22 Ekimde sahalarda veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Pes 2010: 22 Ekimde sahalarda için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Konuk Yazar

Wolkanca sitesine Konuk Yazar olan, dışarıdan kendi yazılarını ekleyen bir kişi.