Kategoriler
Gündem

Grup Yorum ve Biletix

Sosyal medyayı kullanan arkadaşlar farkına varmış olacaklardır ki, bir boykot daha başladı ülkemizde. Biletix’in terör örgütüyle ilişkisi olduğu yönünde çıkan haberlerden ötürü yaptığını iddaa ettiği, Grup Yorum ambargosuna karşın sosyal medya ani olarak tepkisini koydu. Ve Grup Yorum seven, dinleyen ve benimseyen kitleler, tüm vatandaşları “Biletix“i boykot etmeye davet etti.

Kategoriler
Gündem

Çin malı olmayan bir şey kaldı mı?

Uygur Türklerine yapılan haksızlıklar ve Çinlilerin zulmü üzerine ülkemizde çeşitli protestolar yapılıyor, bunlardan biri Çin mallarına yapılmak istenen boykot. Bu tür konularda halkımız ve sivil toplum örgütleri boykot enstrümanını sıkça kullanır, bundan önce Fransa ve İtalya vb. gibi ülkelerin mallarını tüketmemek, onları boykot etmek üzerine bir dolu protesto yaptık fakat bunlar ne onların umurunda ooldu […]

Kategoriler
Medya

Recep İvedik 2 ve Gökbakar çelişkisi

Geçtiğimiz ay bir televizyon programında biz gençlerin özenmeye çalıştığı, onun küfürlü esprilerini yapıp güldüğü Recep İvedik karakterini canlandıran Şahan Gökbakar, Filistinli insanlar için elli bin Türk Lirası göndermişti. Gazetede bu haberi gördüğümde Gökbakar’ı tebrik etmiştim. Bence her bilinçli sanatçının yapması gerekeni yapmıştı.