Kategoriler
Genel

iOS 14.0.1 güncellemesi yayınlandı

iOS 14.0.1 sürümü yayınlandı! Önemli bir hata giderildi.

iOS 14.0.1, üçüncü taraf uygulamaların, iPhone yeniden başlatıldıktan sonra varsayılan olarak ayarlanan uygulama tercihlerinin sıfırlanmasına neden olabilecek bir hatayı düzeltiyor. Ayrıca, iPhone’un bazı Wi-Fi ağlarına bağlanmasını engelleyebilecek bir hata da düzeltildi.

“Bu güncelleme iPhone’unuz için hata düzeltmeleri içerir. -iPhone’unuzu yeniden başlattıktan sonra saptanmış tarayıcı ve e-posta ayarlarının sıfırlanmasına neden olan bir sorunu düzeltir -iPhone 7’de ve iPhone 7 Plus’ta kamera önizlemelerinin görüntülenmesini engelleyen bir sorunu çözer -iPhone’unuzun Wi-Fi ağlarına bağlanmasına engel olan bir sorunu düzeltir -Bazı e-posta sağlayıcılarıyla e-posta gönderilmesini engelleyen bir sorunu çözer -News araç takımında görüntülerin görünmesine engel olan bir sorunu düzeltir“ Güncellemeye iOS cihazların “Yazılım Güncelleme” bölümü üzerinden ulaşabilirsiniz.

Apple’ın 172 MB‘lık yeni sürüm iOS 14.0.1 için paylaşımı.

wolkanca.com’da iOS 14.0.1 güncellemesi yayınlandı veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, iOS 14.0.1 güncellemesi yayınlandı için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.