Kategoriler
Ivır zıvır

Bahçede bulduğum kasetler

Kaset derken bu son zamanlarda herkesin bir tane çıkan o gizli seks kasetlerinden değil tabi, güzelim kaset kelimesini kirlettile, eskiden kaset deyince aklımıza müzik ve sony walkman gelirdi.

eski kasetler

Sony dedim de geçen gün Forum İstanbul da Sony'in kendi mağazasını gezdim orada i7 işlemcili SSD harddiskli Z serisi laptop muhteşem bir şey, 5900TL fiyatı var ama dokunun elinize alın bırakamazsınız ben 1 saat oynadım leptopla mağaza yetkilisi bu deli herhalde deyip ters ters bakmaya başlayınca uzadım gittim oradan çok hafifi çok hızlı çok güzel görünüyor, incecik, resmen bildiğin aşık oldum.

Kasetleri bahçede buldum daha çok vardı bunların videosunu çektim ve tarihe geçti, büyük ihtimalle bir zaman sonra bu kasetler bizim evden kaybolur çöpe gider.

Eski wolkanca.com’da Bahçede bulduğum kasetler veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Bahçede bulduğum kasetler için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.