Kategoriler
Ivır zıvır

91.8 istanbul'un sesi Volkanca

Sabah arabada radyoyu karıştırıyorum ana cingıl diyorlar ya hani volkanca diye söylüyor radyoda(İstanbul'un sesi – 91.8). Hah dedim bahsettikleri radyo programı bu galiba, ben hiç rastlamamıştım çünkü sabah o saatlerde hiç radyo dinlemem, daha doğrusu ben gececi bir insanım ABD saatine göre yaşadığım için normal şartlarda denk gelmem imkansız.

Bugün biraz farklıydı tabi başka işlerim vardı, anneler günüydü filan bu arada anneme çok güzel bir çanta aldım çok beğendi, oğlum borcun harcın var ne gerek vardı dedi ama olsun beğendi, bütün anneleri öpüyorum bol bol.
Radyo programını bayaa dinledim yolum uzundu 90-100km kadar, İstanbul da ilçe belediye başkanlarını konuk ediyormuş bu ara radyocu adaşım. Program güzel, ismi de hehe.

Başakşehir bizim yakında, ben birgün kısmet olursa İstanbul'un sesi radyosuna gitmeyi düşünüyorum arkadaşla tanışacağım. Bugün hava beautiful ötesiydi.

Eski wolkanca.com’da 91.8 istanbul'un sesi Volkanca veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, 91.8 istanbul'un sesi Volkanca için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

91.8 istanbul'un sesi Volkancaiçin 2 yanıt