1 Milyon$ Dolariniz Olsaydi Napardiniz?

1 milyon dolar Arkadaşlar bir bankayla yıllardır çalıştığınız için size bir kredi weriyor 1 milyon dolar ama bankanın tek şartı: “parayı 80 gun sonra geri iade etmek” ne faiz alıyor ne herhangi bir şey yapıyor böyle bir durum olsaydı bu parayı nasıl değerlendirirdiniz nasıl bir is yapıp da 80 günde hem kar edip hem de bankaya parasını geri öderdiniz?

Ben ne yapardım?

Borsaya yatırırdım batarsa kendimi vururdum yada parayı alıp ülkemi değiştirirdim. Belki krediyi veren bankaya geri verirdim. Yeni bir anlaşma yapardım belki krediyi dilimler halinde almayı teklif ederdim yada teminat vb. bir şey gösterttirirdim kendime. 1Milyon dolar kredi alabildiğim bir banka olduğuna göre devlet ihalelerinden birine girer Telekom'un %55 hisselerini satın alır hem kendimi hem de sizi bu Telekom derdinden kurtardım. Bu sayede hem Japonlar gibi nete bağlanırdık en azından. He unutmadan Telekom'un devrinin ilk yılı kutlamaları çerçevesinde ForumTR üyelerinde 1 yıllık ücretsiz 2048Kbs internet erişimi hediye ederdim, Galatasaraylılara da özel indirimler sunardım.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

sevgili volkan bu kadar param olsaydi oturur aglardim. 🙂 cunki elime azbir miktar para gecince nasil harcayacagimi dusunmekten para car cur olup gidiyor ee bu kadar para olunca ne kadar dusunecegimi tahmin bile edemiyorum 🙂

tefecilik yapardım birine verirdim 1 aya 1,5 alırdım bu şekilde ihtiyacı olupta veren holdıngler mevcut 😀

site açardım volkancım 🙂 garibin nesi olur? teşekkür ederim.

valla günah olmasa bende kaçardım sunu yapardım derdim ama 80 gün sonra iade edecem paranın nesini alayım daha ölümlü dünya öbür dünyaya zenginde gidiyor fakirde gidiyor.