Kategoriler
Genel

No hello/No merhaba

Lütfen sohbette -sadece- merhaba deme!

Günümüzde anlık iletişim seçenekleri gerçekten çok çeşitli ve kolay. Internet ve iletişim teknolojileri irine her yerden ulaşabiliyorsunuz. Burada anlık iletişimde sağlıksız bir durum olan yazışmaya yalnızca “Merhaba | Selam” yazarak başlayıp bekleyen kişilerin azalması hedefinde bir taş da ben koymak istedim.

Orijinal siteyi yapan arkadaş ilk olarak 2013 yılında nohello.com(EN)’u açtı, ardından şu an nohello.net(EN) adresinde daha detaylı anlatım ile tek sayfa bir sitede bilgi veriyor.

Ben de bu sitenin içeriğini elimden geldiğince ve anladığım kadarıyla Türkçe’ye çevirip nomerhaba.blogspot.com(TR) adresini açtım, bu şekilde iletişime geçen arkadaşlara linki atıyorum ve biraz bozuluyorlar ama sorun değil, ben zaten internetten iletişim adabını ve kurallarını bilmeyen insanlarla iletişimde olmak istemem.

Özellikle bizim çok soru sorulan yazılımcı tayfası başta herkese kolaylıklar dilerim. Sevdiyseniz ❤ bu siteyi paylaşın ve beni Twitter’dan takip edin.

wolkanca.com’da No hello/No merhaba veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, No hello/No merhaba için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.