Kategoriler
Eğlence

The Simpsons 32. sezonu başlıyor

“The Simpsons”, 32. sezonuyla FX ekranlarına geri dönüyor.

Dizinin en yeni bölümleri ABD yayınından bir hafta sonra her pazar FX kanalında izleyiciyle buluşacak. “The Simpsons” yeni sezonuyla 4 Ekim Pazar akşamı saat 21.00’de FX ekranlarında.

İlk bölümünün yayınladığı 1989 yılından bu yana dünyanın dört bir yanında milyonlarca insan tarafından izlenen efsanevi animasyon dizi “The Simpsons”, 32. sezonuyla izleyicileriyle buluşuyor. Dizide baba Homer Simpson’ı seslendiren Dan Castellaneta ile anne Marge’ı seslendiren Julie Kavner, yeni sezonda da karakterlerine hayat vermeye devam ediyor. FX kanalı; D-Smart, Tivibu, KabloTV, TV+ ve Vodafone TV platformlarından izlenebiliyor.

Kaynak: https://en.wikipedia.org/wiki/The_Simpsons_(season_32)

wolkanca.com’da The Simpsons 32. sezonu başlıyor veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, The Simpsons 32. sezonu başlıyor için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.