Kategoriler
Eğlence

The Mandalorian 2 sezon

Star Wars dizisi The Mandalorian’ın 2. sezonu 30 Ekim’de yayında olacak.

The Mandalorian, Türkçe ismi ile Yıldız Savaşları: Mandalorian dizisinin 2. sezonunun ilk bölümü Disney+‘da 30 Ekim’de yayında olacak. Disney+, Netflix’de olduğu gibi tüm bölümleri tek seferde yayına almıyor tek tek yayınlıyorlar.

The Mandalorian (Bir diğer adı, Yıldız Savaşları: Mandalorian), 12 Kasım 2019’da Disney+’da yayınlanan Amerikan uzay western, internet tabanlı televizyon dizisidir. Yıldız Savaşları evreninde geçen seri, Jedi’nin Dönüşü döneminden beş yıl sonra gerçekleşen ve Yeni Cumhuriyet’in ulaşamayacağı yerlerde bir Mandaloryalı ödül avcısını izler.

Jon Favreau; Dave Filoni, Kathleen Kennedy ve Colin Wilson ile birlikte yaratıcı, baş yazar ve baş yapımcı olarak yer almakta. Dizinin başrolünde Pedro Pascal oynamaktadır.

2. Sezonun fragmanı:

The Mandalorian Season 2 Trailer

Resmi site: https://disneyplusoriginals.disney.com/show/the-mandalorian

Ben henüz ilk sezonu da izlemedim bu yüzden şanslı hissediyorum ve heyecanlıyım.

Dayanamadım bu akşam ilk sezonun tüm bölümlerini izledim, şahane bir dizi kesinlikle tavsiye ederim, Star Wars şanına yakışır bir dizi olmuş ve bence 6-7 sezonu rahat var bu dizinin.

Special Look | The Mandalorian | Disney+

The Mandalorian’ın oyuncu kadrosunda Pedro Pascal, Gina Carano, Carl Weathers ve Giancarlo Esposito gibi ünlü isimler bulunuyor. Yeni sezonla birlikte diziye katılacak olan Boba Fett’i Temuera Morrison oynarken, Rosario Dawson (belki) Captain Rex’i, Katee Sackhoff Bo-Katan’ı ve Timothy Olyphant Cobb Wanth’ı canlandıracak. Sevilen dizinin heyecanla beklediğimiz ikinci sezonu, Disney+’ta 30 Ekim günü çıkış yapacak.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.