Kategoriler
Genel

LinkedIn anketlerinden kurtulmak

Chrome için Linkedin anket silici.

Linkedin anketleri gördüğüm kadarıyla akıştaki 10 gönderiden 6’sını oluşturuyor, herkes anket yapıyor ve gerçekten saçma sapan anketler ve sinir bozucu.

Bence bunun çok basit yönetimleri var, Twitter, Facebook ve diğerler sosyal medya platformlarında da olduğu gibi bir kişi ile bağlantıda olabilir ancak akışında onun gönderilerini görmek zorunda değilsiniz, bu yüzden en iyisi kendi ana akışınızı kaliteli hale getirmek için çeşitli düzenlemeler yapabilirsiniz örneğin kişilerden bazılarını takip etmeyi bırakabilir(bağlantıda kalmaya devam edebilirsiniz) gibi.

Yine de şaka yollu bir Chrome uzantısı yapıp Chrome web mağazasına yükledim dilerseniz kullanın, sadece protesto amaçlı ve kabul bir L harfinin eksik olduğunun farkındayım. https://chrome.google.com/webstore/detail/linkedin-pols-remover/jebkimlhblclahehdiilejobpjgpbpih

Maksat günümüz boş geçmesin.

bu twiti eklenti yaptım, tepe tepe kullanın, karşınızda 😂

Bir Google Chrome tarayıcısı için nasıl uzantı/eklenti geliştirebilirim ve Chrome mağazasında yayınlanmasını sağlarım diyorsanız bu konuda yazdığım yazıya bakabilirsiniz.

Chrome eklentisi nasıl yapılır?
Google Chrome Web Mağazasına bir eklenti eklemek için gereklilikler ve nasıl yapılır?

Linkedin profilim: https://www.linkedin.com/in/wolkanca/

Kolay gelsin.