Kategoriler
Eğlence

YouTube Music yorumları açıldı YouTube Music içinde artık YouTube yorumları yer alıyor ve yorum eklenebiliyor.

Bana sorarsanız Youtube Music varken Spotify çok gereksiz, Youtube Premium ücretini ödeyerek hem tüm Youtube’a reklamsız hem de Youtube Music erişimine sahip oluyorsunuz, Spotify’dan hem ucuz hem de daha avantajlı.

YouTube Music servisi için bugün bir güncelleme daha yapıldı. Servis içerisinde artık YouTube video yorumları da yer alıyor.

Kategoriler
Eğlence

Spotify, yapay zeka destekli DJ özelliği Spotify, yapay zekâ destekli DJ özelliğini tanıttı. Şaşırtıcı derecede gerçekçi bir sese sahip olan bu yapay zekâ, kullanıcıların müzik zevkine göre şarkılar önerecek.

Spotify, kişiselleştirilmiş çalma listeleri ile kullanıcıları sevecekleri müzikle buluşturuyor. Popüler müzik uygulaması şimdi DJ adlı yeni yapay zeka özelliği ile bunu bir adım daha ileriye taşıyor.

Spotify, OpenAI teknolojisini kullanan yapay zeka destekli “DJ” özelliğini yayına aldı. Spotify’ın “DJ” adı verilen OpenAI teknolojisini kullanan yeni özelliği, yapay zeka destekli yorumlarla kişiselleştirilmiş müzik önerileri oluşturuyor.

Kategoriler
Eğlence

Pavarotti: The Greatest Hits Luciano Pavarotti’nin en iyi parçalarının toplandığı bir playlist paylaşıldı.

Luciano Pavarotti’nin en iyi parçalarının toplandığı bir playlist paylaşıldı.

Kategoriler
Eğlence

Spotify Türkiye’de en çok dinlenen şarkılar Yeni yayımlanan ve güncellenen Spotify dünyada en çok dinlenen şarkılar listesinin de yer aldığı listeleri yayımladı.

Spotify listeleri kullanıcılara çeşitli kategorilerde parçaları listeliyor ve çok kullanışlı. Dünyada Spotify üzerinden en çok dinlenen şarkıların bulunduğu listeler yayınlandı. Türkiye En iyi 50, Global En iyi 50, Global Viral 50 ve Türkiye Viral 50 şeklinde listeleri yayımlayan ve güncelleyen Spotify’da Türkiye’de en çok dinlenen şarkılar da ortaya çıkıyor.