Kategoriler
Tech

Monitör tercihiniz hangisi? Monitör kullanım tercihiniz hangisi veya hangileri, anket.

Benimki genelde 4 ama bazen 5 ve 3, 7 ise nadiren.

Sizin monitör kullanım türünüz ve bu kullanımlardan tercihiniz hangisi?

Hangi tip monitör kullanımınız var aşağıdaki anketten seçip oylayabilirsiniz, en az bir tip en çok 3 tip seçebilirsiniz.

Kategoriler
Genel

Türkiye Süper Lig 2023/2024 araştırması Türk futbolu hakkında 2023/2024 sezonu içerisinde 1926 kişinin katılımı ile yapılmış bir anket/kamuoyu araştırması ve sonuçları.

NG Araştırmanı yaptığı kamuoyu araştırması, 11 – 27 Temmuz 2023 tarihleri arasında Türkiye genelinde 15 yaş üzeri, 1926 kişinin katılımı ile online araştırma platformumu benderimki.com üzerinde gerçekleştirildi.

Kategoriler
Kodlama

Piyasada en çok talep gören programlama dilleri En çok rağbet gören programlama dilleri. En çok talep edilen ve rağbet gören programlama dilleri hangileridir.

Bir programlama dili öğrenmek istiyorsunuz ve hangisinden başlamalıyım diye düşünüyorsanız bu yazım size yardımcı olabilir.

Kategoriler
Kodlama

CSS’de eksik olan nedir? State of CSS Survery 2020’de 2.000 katılımcının cevapları.

Yıllık CSS anketinin bir parçası olarak, katılımcılara CSS’de neyin eksik olduğunu düşündükleri soruldu ve cevapları bir web sitesinde toplandı.

Kategoriler
WordPress

WordPress Anketi (2020) 2020 WordPress Yıllık Anketine katılın (ve 2019 sonuçlarını görüntüleyin)!

2020 WordPress Yıllık Anketine katılın (ve 2019 sonuçlarını görüntüleyin)!
Yıllarca, WordPress meraklıları, WordPress hakkındaki deneyimlerini ve duygularını paylaşmak için yıllık bir anket doldurdu. Bu anketin ilginç sonuçları, yıllık Word of the Word adresinde ve/veya WordPress News’de paylaşıldı.