Şerefli rahim fahişe vajinayla karşı karşıya!

Kadın üzerine bilimsel bir yazıdır, sadece alıntı kısımları pek tabii!
"Şerefli rahim fahişe vajina" öğretisi yüzünden, Anadolu kadınlarımızın büyük bir çoğunluğu alt uçta rahmin doğurganlık enerjisini kullandıklarından, bir taraftan ekonomik yetersizliklerden yakınırken, bir taraftan da Kibele heykelcikleri (koca memeli koca kalçalı) haline gelirler.

Sanki bir nevi delik karmaşası vardır sistemde. Alttaki delik kapalı olduğu için yukarda ki delik, yani ağız çok kullanılmaktadır. Ya lopur lopur yemek yerler, ya da lopur lopur konuşurlar.

Büyük şehir kadınlarımız ise, biz bilim adamları gerekli cesaretle bilgiyi açık olarak vermediğimizden klitoris orgazmına yönelmişlerdir. Kadın doğum uzmanlarımız bile klitoris serbest diyebilmekteler.

Oysa bir anatomi kitabını alıp okuduğumuzda, klitoris için erkek penisinin ufak bir modeli olduğu yazılıdır. Başka bir deyişle klitoris kurbağa larvasının alt ucunda kadının pipisidir. Kadını erkeksi ve bunalımlı yapar!”(Dr. Nusret Kaya)

Oy ki oy dostlar.
Ne anlayacağız yukarıdaki satırlardan?
Klasik öğrenci tribiyle, ‘Hiçbir şey anlamadık öretmenimm…' diye bağıralım mı?

Olayın bilimsel boyutu nasıl bir şeymiş böyle, vay anam vay!

Bir kez daha okuyalım mı, anlayabilmek için?
Hoş okusak da anlayabilir miyiz, şüpheli?!

Şöyle baştan almaya başlayalım ayak ucuna doğru, bakalım bizim dimağda nasıl şekillenecek, dişi cinsinin seyr ü seferi?!

Durum kadınların vajinal orgazmı bilmeyip, yaşamadıklarından kaynaklanmaktadır.
Öz bu.

Bu durumu yaşayamayan kadının kendine hayrı olmadığı gibi; doğurduğu çocuklarına, eşine, dostuna da faydası yok. Bu faydasız yaşama faaliyeti içinde bulunan bütün bireylerde, bir türlü çocuk yapısından kurtulamıyor ve çocukça oluşturduğumuz bir toplum içinde, oyunlar oynayarak yaşamı tamamlıyoruz.

Tabii bunun sonucunda karşılaştığımız durumlar, olaylar bizi şaşırtmamalı, hayal kırıklığına sevk etmemeli. Alt beyni çocuk olan toplum bireylerinden, nasıl yetişkin davranışı beklenebilir ki bu durumda? Henüz kendi beyinsel ilerlemesini sağlayamamış insandan, her türlü mantıksız işleve şahit olabiliriz, gayet normal aslında!

Peki bu kadınların vajinal orgazmı yaşama işlevi bu kadar gerekli ve arka planında bu kadar çok sorunu barındıran bir zincir varsa, bu durumun çözümü için tez elden adım atılması gerekli değil mi?

Dış ülkelerde bile yüzde kırk olduğu varsayılan vajinal orgazm yaşama oranı, bizim ülkemiz için o kadar değildir mutlaka. Erkeklerimizin ne kadar sabırsız ve erken boşalma gibi bir sorunu yaşama sıklığı düşünülürse;yurdum kadınının vajinal orgazm yaşama olasılığı oldukça alt yüzdelerde kalmaktadır.

Ve bu durumda:
Toplum geleceği ve yaşantısı için umut besleyebilir miyiz?
Aklı başında, yetişkin bireylerden oluşan bir kitle içinde yaşayacağımızı ümit edebilir miyiz?
Yaşadığımız ve gittikçe büyüyen sorunların azalacağını, hatta yok olacağını hayal edebilir miyiz?
Biraz daha kanatlanarak, acayip bir gelişme ve yaşama standardı içinde bulunacağımızı, ütopya dünyamız içine yerleştirebilir miyiz?

Bu açıklamayı okuduktan sonra ve insan gelişmesinin kadının vajinal orgazm yaşama gerçekliğiyle bağlantılı olduğunu kavradığımdan beri, her şeyi akışına bırakmanın doğruluğu konusunda bir tuğla daha kafama düşmüş durumda.

Lopur lopur yemek yiyen veya lopur lopur konuşan kadınlar. Vay be…
Bizim kadınlarımızın kaçı böyle?

Ve bunlar vajinal orgazm yaşayamıyorlar, artık öğrenmiş olduk!

Bu yazı Ayda hanım tarafından 12.04.2008 tarihinde burada yazılmıştır.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

biraz aşırı ve saldırgan mı olmuş ne :/

@ "sanki bir nevi delik karmaşası vardır sistemde. alttaki delik kapalı olduğu için yukarda ki delik, yani ağız çok kullanılmaktadır. ya lopur lopur yemek yerler, ya da lopur lopur konuşurlar.

"

sorun tamamen vajinal orgazmı yaşatmayan (geçmiş yıllarda yaşanmış yoğun mastürbasyondan dolayı sadece boşalmaya odaklanmış)erkeklerdedir. haliyle kadının alt deliğine çalışmazsan; kadın da üst deliğini çalıştırır..

merhabalar,

erken boşalma sorunu yaşayan biri olarak şunu söyleyebilirim; tam bir kabus! çünkü eşinizi memnun edemiyorsunuz ve git gide sizden soğumaya başlıyor. bu çok kötü bir durum.