Kategoriler
Ivır zıvır

Online dosya çevirgeci

Bu gün bir arkadaşım bana bir şarkı gönderdi, ben onu lanblog’a koyayım da çalsın demiştim derken baktım ulan arkdaş dosya .wma. .wma dosyalarını oynatmıyor lanblogdaki player sadece mp3 ler. Neyse naparım ne ederim bu şarkıyı .mp3 formatına çevirmeliyim diye düşünürken ilk önce bunun programları var bir bakayım dedim, baktım tahmin de ettiğim gibi aslında bu programlar ücretliydi ve bazı kısıtlamalar şuydu buydu.

Biraz daha düşündükten sonra ( en fazla 1 kaç dakika (: ) ulan dedim her şeyin online olanı var web2 dünyası bununda online şeysi olmalı dedim ve de varmış zaten “online wma to mp3 convert” diye yazmam yeterli oldu arama motoruna ve bu site ile karşılaştım.

Daha önce deliciouslamamış olmama şaşırdım bu siteyi hemen delicious arşivime ekledim tabii ki. Ve elimde bulunan .wma formatında 2 dakika kadar uzunluktaki dosyayı 5 dakika da istediğim format olan .mp3 formatına çevirdi sağolsun para da istemedi.Media Convert

Media Convert sitesi tamamen ücretsi saymadım ama belki yüzlerce dosya formatını birbirleri arasında çevirebiliyor. Üstelik çevirdiği dosya için size verdiği download bağlantısınıda sanırım(unuttum) bir kaç hafta kadar ücretsiz olarak host ediyor yani bu süre içinde arkadaşlarınıza da bağlantı(link) vererek onlarında bu dosyayı indirebilmesini sağlayabiliyorsunuz. İyi iş.
Afiyet olsun.