Kategoriler
Geyik

Öğrenci evlerinin olmazsa olmazları

Öğrenci evlerinin 3 önemli olmazsa olmazı vardır aslında, bunlar; pislik, patates ve tabii ki makarna. Öğrenci evleri içinde pislik, makarna, patates, heyecanlı gençler, bol miktarda fotokopi, gürültü patırdı ve komşulardan gelip geri gitmeyen tabak barındıran, ev olduğu iddia edilsede bin şahidin gerektiği yerlerdir.

Kategoriler
Ivır zıvır

Tasarımcılara söylenen yalanlar

Mark W. Lewis, bir web tasarımcısı iseniz müşterilerin size söylemesi olağan tam 10 büyük yalanı sıralamış ve Hasan Yalçın’da bunu bizim için Türkçeye çevirmiş. Maddelere bakınca hepsinin altına imza atabileceğimi gördüm. Bu bizim ülkeye hasmı yoksa dünyada da böylemidir bilemiyorum. Diğer sektörlerde de bu tarz yazlanlar mevcuttur diye düşünüyorum.

Kategoriler
Geyik

En güzel yalanlar-ım [Mim Dalgası]

Bu Can arkadaşımızın başlattığı En güzel yalanlarım mimi Renkliblog’un renkli ve genç yazarı Erman’ın Volkan abimin yalanlarını merak ediyorum diyerek bana gönderdiği bir mim. Şimdi en güzel yalanlarımı yazacağım ama nasıl yazacağım bilemiyorum çünkü blogumu eşimde okuyor 🙂 Yazmaya çalışayım; Evet karıcığım üzerine harika oldu ( alışveriş esnasında ) Hemen geliyorum ( bilgisayarın başındayım biri […]