Kategoriler
Hayattan

2011 yaz mayo, bikini fiyatlar, seçenekler

Bu yaz biraz yağışlı başlamış olsa da bu yaz yine herkes tatil yapacak, çoğu insan tatil hayalleri ile yaşıyor. Denizler ve havuzlara insanalar akın edecek ve bu noktada mayolar, bikiniler çok önemli dolayısıyla size en uygun, en ucuz ve en iyi mayolar, bikiniler nerede bilmek istersiniz. Bana sorarsanız en iyisi gidip bir mağzaya almak, bu […]

Kategoriler
Hayattan

Tunceli Munzur çayı

Gazetelerde gördüm, Tunceli’nin Munzur çayına plaj yapmışlar. Daha önceden oralarda askeri operasyonlar yapılıyormuş. Bu gerçekten harika bir şey. Keşke dünya da silahlara ve askerlere hiç gerek olmasa.

Kategoriler
Ivır zıvır

Karasuya gidiyorum

Az sonra saat 07:00 de otobüse biniyorum, çok az vaktim kaldı 10 dakika içinde buradan çıkmam lazım. Karasu’ya ilk defa gideceğim çok merak ediyorum nasıl bir yerdir. 1 hafta kadar kalabilriim. İyi hissediyorum. Blogun teması şimdi iyi olmuş, abiler kuşu bulp hırsız diyene kadar idare eder. Gittim.

Kategoriler
Ivır zıvır

Sex On the Beach

İsmini sıkça duyduğumuz popüler olan ve gittiğimiz yerlerde sıkça içilen bir içki olan Sex On the Beach’in nasıl hazırlandığını Ertan Engin UzmanTV’de göstermiş. Bununla birlikte diğer kokteyl ve içkilerin nasıl hazırlandığına dair videolar bulunmakta. Keyifler olsun.

Kategoriler
Ivır zıvır

Dünyanın en popüler çıplaklar kampları

Bugün okuduğum boxer dergisindeki bir yazıda dünyanın en güzel çıplaklar kampından! bahsetmişler. Tabi ilgimi çekti. Pekte bununla ilgili bir sonuç çıkmadığını fark ettim ve yazayım dedim. Son 2-3 gündür kendi bloğumda tatille ilgili yazılar yazarken araştırmalarım sonucunda böyle bir yazıya rastladım Boxer dergisinde. Kısa kısa alıntılar yaparak sizlerinde bilgilenmesini istedim. Umarım hoşunuza giden bir yazı […]