Kategoriler
Internet

Google Docs Viewer ZIP ve RAR dosyalarına izin veriyor

Google Docs Viewer(Google Doküman Görüntüleyici) Google Dökümanları Gmail kullanıyorsanız size gönderilmiş dosya eklerin, PDF, Microsoft Office dosyaları ve resim dosyalarını görüntülemek için mutlaka kullanmışsınızdır. Şimdi Google Docs Viewer .zip ve .rar dosyalarını da açabiliyor böylece mail ile gönderilmiş dosyaları dökümnanlarda saklayabilip istediğimiz zaman download edip paylaşma imkanımız oldu.

Kategoriler
Internet

Google, projelerini tek tek rafa kaldırıyor!

Ekonomik kriz, Google’ın da birçok projesini çöpe atmasına yol açıyor. Yeni kurbanlar hangileri? Google, ekonomik krizin etkisinden kurtulmanın yolunu fazla gelir elde edemediği projelerini ortadan kaldırmakta görüyor. Google, projelerini tek tek rafa kaldırıyor! Hangi Google servislerinin yeri sağlam? Google, projelerini tek tek rafa kaldırıyor! ABD’de başlayan ancak etkisi dünya çapında hissedilen ekonomik kriz, dalga dalga […]

Kategoriler
Internet

Google’dan bedava Excel

Bu bizim Google yine Microsoft’a kafa tuttu ama tabi her zaman ki gibi Beta 🙂 Google şimdi de Microsoftun o meşhur tablo düzenleyicisi Excel programıyla rekabet edecek ve ücretsiz giriş yapılabilen bir hizmet başlattı, bu işin sonu neye varacak çok merak ediyorum.