Kategoriler
Gündem

Siber savaş çeşitleri üzerine

İsrail’in Türk ve 20 den fazla başka ülke vatandaşının bulunduğu, Gazze’ye yardım götüren gemileri uluslararası sularda askerleri ile basıp, insanları öldürüp esir almasından sonra dünya “Siber Savaş” yani internet üzerinden sivil veya devlet güçlerinin, sivil insiyatif ile veya devlet yönetiminde savaşını gündeme getirdi.

Kategoriler
Gündem

İsrail’e bunun bedeli ödetilmezse biz zavallıyız demektir

Ve sonunda Türkiye’yi de bu işin içine bulaştırmayı becerdiler, yüzlerce yıldır devam eden ve asla normal bir şekilde bitmeycek olan, üzerinden dünyanın çeşitli güçlerinin oyunlar oynadığı, rant elde ettiği kanserleşmiş bu sorunda Türkiye’yi, ülkemizi, insanlarımızı işin içine sokmayı başardılar. Zaten en başından İsrail’in bu gemilere bir şey yapacağı belliydi, en başından gemilerle giden insanlar bunu […]

Kategoriler
Gündem

Gözünüz delikanlı adam görsün

Dünya tüm olanları görmezden gelirken sonunda bir delikanlı çıktı, onun adı Hugo Chavez, Venezuella Devlet Başkanı. İran Cumhurbaşkanı Ahmadinejad’dan sonra ikinci delikanlı adam listemize eklendi, kutluyoryoruz kendisini ve darısı bizim de başımıza diyoruz. Biz de de bir delikanlı çıkıp ülkeden İsrail büyükelçisini çalışanları ile, pılını pıtrısını eline vererek hadi yol al diyebilse keşke. Hey gidi.