Kategoriler
Tech

Sosyal medyanın en iyileri

Social Media Awards Turkey 2020 ödülleri kapsamında sosyal medyayı en iyi kullanan sanatçı ve influencer’lar belli oldu.

Sosyal medyayı en iyi kullanan sanatçı ve influencer’lar belli oldu
Social Media Awards Turkey 2020 ödülleri 21 Ekim 202 Çarşamba akşamı dijitalde canlı yayın olarak gerçekleştirilecek törenle sahiplerini buluyor. Sosyal medyada sergiledikleri başarılı performansla ödül kazanan sanatçı ve influencer’lar belli oldu. socialmediaawardsturkey.com

Marketing Türkiye ve BoomSonar tarafından her yıl düzenlenen ve Türkiye’nin en kapsamlı sosyal medya ödülleri olan Social Media Awards Turkey 2020 ödül töreni 21 Ekim 202 Çarşamba akşamı 19.00’da canlı yayınlanıyor. Ödül kazanan sanatçı ve influencer’ların da dâhil olacağı yayında, Türkiye’nin en büyük markaları arasından sosyal medya performansıyla öne çıkanlar ve dijitalde gerçekleştirilen projelerin yarıştığı kategorilerin kazananları da açıklanıyor.

Kazananlar objektif veriler ve 60 kişilik jüriyle belirlendi

BoomSocial’da kayıtlı sanatçı ve influencer’ların sosyal medya verilerine ve reklamcılık sektörünün önde gelen isimlerinden oluşan 60 kişilik jüri üyelerinin oylarına göre her mecrayı en iyi kullanan kadın ve erkek müzik sanatçılarıyla oyuncuları belirlendi. Yine her mecranın en başarılı influencer’ları ile teknoloji, finans, gastronomi gibi spesifik konularda fikir önderliği yapan influencer’lar arasından da en başarılıları ödüllendiriliyor.

Pandemi sebebiyle dijitalde canlı yayın olarak gerçekleştirilecek ödül törenini www.socialmediaawardsturkey.com ve www.marketingturkiye.com web sitesi üzerinden ve sosyal medya hesaplarından canlı olarak izlenebilecek.

İşte, Social Media Awards Turkey 2020’de sosyal medyada sergiledikleri başarılı performans ile ödül kazanan sanatçı ve influencer’lar:

Social Media Awards Turkey – 2020 – Canlı Yayın