Kategoriler
Medya

Dünyanın en iyi gazetecisi

Ben Dünyanın En İyi Gazetecisiyim…

Bunu söylediğim kişiler veya duyanların çoğu önyargılı oldukları için enteresan tepkiler verdiler. “Bir kişinin bunu söylemesi için geri zekalı olması gerekir.” dedi bazıları.

dünyanın en iyi gazetecisiHalbuki kimse düşünmedi ki hayatta tüm ihtimaller %50’dir. Ya doğru söylüyorsa? diye düşünmediler kimi zaman. Zaten kimseyi ikna etme gibi bir derdim yok. Sadece benim inanmam önemli, bunu biliyorum.

Geçmişle ilgilenmeyi sevmem ben, gelecek önemli benim için. İşte benim Özgeleceğim:

Bugün; Serkan Ortaç, “Dünyanın En İyi Gazetecisi” olduğunu iddia ediyor, hayatı ve kendi muhteşemliğine bayılıyor.

Yıl 2010; Dünyanın en iyi gazetecisi, 5 saat uyuyarak, inanarak, kararlı olarak ve hedefini büyüterek ara hedefi olan ÖSS sınavını süper bir puanla kazanarak ilk tercihi olan İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümüne girmeyi başardı.

Yıl 2015; Üniversiteyi süper bir derece ile bitiren Serkan, ilgili medya kuruluşlarına şu maili atıyor; “Sayın yetkili; Sizi ibretle izliyorum, bir dünya devi olmanıza rağmen Dünyanın En İyi Gazetecisini bünyenizde bulundurmamız çok ilgi çekici. Neyi beklediğini anlamak mümkün değil. Benimle en yakın zamanda irtibat kurmalı, bu boşluğu doldurmalısınız…”

Yıl 2017; İlgili medya kuruluşunun en iyisinde çalışan Serkan ilk başlarda ilginç bulunulan yazılarıyla sevilmeye ve devamlı takip edilmeye başlandı.

Yıl 2020; Kitapları, seminerleri, filmleri ile milyonlarca insana ulaştı.Yaptığı seminerlerde Kashana Öğretisi’nden de mesajlar veriyor.

15 Mart 2030 saat tam 10:27; İstanbul’da; Barış Vadisi’nde saat 10:00 itibari ile “Dünya Sonsuz Barış Zirvesi” başladı. Ülkemiz adına Cumhurbaşkanımız açılış konuşmasını yaptıktan sonra, kürsüye gelen Erdal Demirkıran sözlerine “Başardık Çocuklar” diye başladı.

15 Mart 2030 saat 16:00 itibariyle dünya artık savaşmıyor. Tüm dünyanın tanıdığı Serkan Ortaç’da Kashna Barış Elçisi olarak orada bulunuyor…