Kategoriler
Kültür sanat

Dersimiz: Atatürk

Aklımızda Gazman olarak kalmış olması muhtemel yönetmen Hamdi Alkan'ın yönettiği, Çetin Tekindor, Halit Ergenç, Doğa Rutkay, Batuhan Karacakaya, Sinem Öztürk’ün rol aldığı bir film Dersimiz: Atatürk dersimizataturk.com.

dersimiz: atatürk 1

Kendileri de modaya uyarak bir Atatürk filmi çektiler, fragmanlardan gördüğüm kadarı ile makyajı abartmışlar yani bu kadar kopyası benzeri yapmaya ne gerek vardı anlamıyorum, ama zaten ben kronik olarak Halit Ergenç'e kıl olan biriyim makyaj olmasa da sevmeyecektim. 19 Mart da vizyonda.

Dersimiz: Atatürk – teaser

dersimiz: atatürk 2
dersimiz: atatürk 3
dersimiz: atatürk 4
dersimiz: atatürk 5
dersimiz: atatürk 6
dersimiz: atatürk 7

Eski wolkanca.com’da Dersimiz: Atatürk veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Dersimiz: Atatürk için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

Dersimiz: Atatürkiçin 4 yanıt

"dersimiz atatürk" filmi hakkındaki yorumumdur:
….. bu çok güzel,muhteşem diyen arkadaşlar ya hiç atatürk filmi izlememişler ya da biz başka bir film izledik..

lütfen yapmayın etmeyin, gerçekci olun.. senaryo, oyunculuk, anlatım,kullanılan çekim teknikleri;filmde kullanılan metaryaller..vs hepsi acemice. yok böyle bişey yaa.. yazık etmişler atatürk'e..

lütfen bir gidin "mustafa'yı izleyin, "veda"yı izleyin..

turgut özakman'dan böyle bişey nası çıktı anlamadım. yanarım yanarım sinema biletine verdiğim paraya yanarım..

bence bizi öğütlendirecek harika bir atatürk filmi ben çok sevdim izlemenizi öneriyorum sevgilerimle…

ecem tekin avni akyol ilkğretim okulu 4 -a sınıfı 🙂

😀 bu cok gzl bir film akvaryumada dersimiz ataturk"e de gitmenizi tavsiye ederim ben ila gidin demiyorum sadece sizde bilgi alın diorum 👿 yanlış anlamayın

sıkıcı adımız gıbı bıldıgımız seylerın tekrar dınletılmesı gıbı ve basit bir anlatımla ama tabii ki ilkokul öğrencileri için ideal.. ama onun üstüne asla tavsiye edemem