Kategoriler
Genel

Yeni Microsoft Edge

Microsoft’un yeni Chromium tabanlı tarayıcısı Edge’i deneyin.

Daha önceki yazımızda Edge Beta’dan bahsetmiştik, şimdi yeni Windows güncellemesi ile eski Edge tarayıcı yerini yeni Chromium tabanlı Microsoft Edge tarayıcı aldı.

Google Chrome’un uzantılarını da kullanabilen Microsoft’un yeni tarayıcısı Windows bilgisayarlarda Google Chrome’a göre farklı ek özellikleri de barındırıyor. Ben şahsen 2. tarayıcım olarak kullanmaya başladım belki ileride diğer tarayıcıları kaldırıp sadece Microsoft’un Edge tarayıcısını kullanabilirim çünkü bana göre gerçekten çok iyi yapılmış bir tarayıcı.

https://www.microsoft.com/tr-tr/edge sayfasından tüm cihazlar için indirilebilen tarayıcı şu an 85.0.564.44 versiyonu ile yayında ve kullanmanızı tavsiye ederim.

wolkanca.com’da Yeni Microsoft Edge veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Yeni Microsoft Edge için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.