Kategoriler
Tech

Apple’ın yeni kulaklığı: AirPods Max

Apple, AirPods ailesinin yeni modeli olan AirPods Max modelini çıkardı.

Apple kendi online mağazasından Bose, Sonos ve Logitech markalı ses/kulaklık ürünlerini kaldırdı ve kendi markası ile ürettiği kulaklık modelleri ile karşımıza çıktı.

AirPods ve AirPods Pro modellerinden farklı olarak kulak üstü bir tasarıma sahip olan AirPods Max, üst seviye bir ses performansı sunuyor, uzay grisi, gümüş, yeşil, gök mavisi ve pembe olmak üzere 5 farklı renk seçeneği sunan AirPods Max, aktif gürültü engelleme, şeffaf mod ve adaptif EQ gibi özelliklere de sahip. 134 gramlık bir ağırlığa sahip olan AirPods Max 20 saate kadar dinleme süresi sunuyor.

Aktif gürültü engelleme özelliği çin sekiz adet mikrofon kullanan AirPods Max, ses yakalama için ise üç adet mikrofon kullanıyor. Gücünü Apple tarafından geliştirilen Apple H1 kulaklık çipinden alan AirPods Max, Apple Watch modellerinde gördüğümüz Digital Crown’a da sahip durumda.

Digital Crown sayesinde ses seviyesini ayarlama, çalma, duraklatma ve aramalara yanıt vermek gibi özellikler kullanılabiliyor.

Introducing AirPods Max

Renkleri harika, tasarımı muazzam, teknik özellikleri muadillerinden üstün, denemedim ancak kesinlikle ihtiyacım olsa alacağım ürün bu olurdu.

AirPods Max, ülkemizde 5 bin 699 TL fiyat etiketine sahip. Daha fazla bilgi için: https://www.apple.com/tr/airpods-max/