Kategoriler
Eğlence

Transformers: Canavarların Yükselişi

Bilim kurgu aksiyon filmi Transformers: Rise of the Beasts / Transformers: Canavarların Yükselişi bugün vizyona giriyor.

Anthony Ramos, Luna Lauren Velez ve Dominique Fishback’in başrollerini paylaştığı, sinema dünyasının merakla beklenen bilim kurgu filmlerinden Transformers: Canavarların Yükselişi bu hafta vizyona giriyor. Steven Caple Jr.’ın yönetmenliğinde Otobotlarla Decepticon’lar arasındaki savaşa yeni katılan Predacon, Terrorconlar ve Maximal’ın maceralarını ekranlara taşıyacak.

Afişler

Transformers: Rise of the Beasts | “Beast Mode” Promo (2023 Movie)

9 Haziran’da(Bugün) vizyona girecek olan “Canavarların Yükselişi” bu klasik hikayeyi yeniden başlatarak beyaz perdeye taşıyor ve Transformers mirasına saygı duruşunda bulunuyor. Steven Caple Jr. tarafından yönetilen film serideki 7. film ve aynı zamanda “Bumblebee” filminin doğrudan devam filmi.

Film, Dünya’da süren Otobotlarla Decepticon’lar arasındaki savaşta yeni bir Transformers türü olan Maximal’leri evrene dahil ediyor. Tüm dünyada sinema izleyicilerini büyüleyen aksiyon geri dönüyor. Transformers: Canavarların Yükselişi, izleyicileri Otobotlarla birlikte 90’larda dünyayı dolaşan maceraya çıkarıyor. Dünya’da Otobotlarla Decepticon’lar arasında devam eden savaşa yepyeni bir Transformer türü olan Maximal’leri tanıtıyor. Yönetmenliğini Steven Caple Jr.’ın yaptığı Anthony Ramos ve Dominique Fishback’in rol aldığı heyecan dolu sahneler barındırıyor.

Filmin başrollerinden Anthony Ramos, Brooklyn’de ailesiyle birlikte yaşayan ve ailesine destek olan eski bir askeri elektronik uzmanı olan Noah’ı canlandırırken, Dominque Fishback bir müzede eser araştırmacısı olan Elena’yı oynuyor. Seslendirme kadrosunda ise Ron Perlman, Michelle Yeoh, Peter Dinklage, Pete Davidson ve Peter Cullen gibi isimler yer alıyor.

Kaynaklar: IMDb, Beyazperde, Rotten Tomatoes, Wikipedia