Kategoriler
Eğlence

The Continental Eylül’de

Geçtiğimiz haftalarda dördüncü filmi ile seyircilerin karşısına çıkan John Wick serisi ile aynı evreninde geçecek “The Continental” dizisinin fragmanı yayınlandı.

Tam ismi The Continental: From the World of John Wick olan John Wick’in uzantı dizisi Eylül ayında vizyonda olacak.

Dizi John Wick’ten öncesini anlatıyor, John Wick serisinin 40 yıl öncesinde geçecek olan The Continental adlı dizi, 1970’ler New York’undaki genç bir otel işletmecisi olan Winston’a odaklanacak.

PREPARE TO BE FLOORED

The Continental

1975 yılında New York’un yeraltı dünyasına götürecek. Orijinal seride Ian McShane’in canlandırdığı Winston karakterine (Colin Woodell) odaklanacak olan dizi, Ballerina filmi ile birlikte John Wick evreninin önemli bir parçası olacak. Dizide Winston, dünyanın en tehlikeli suçlularının buluşma noktası olarak hizmet veren ikonik oteli ele geçirmek için zorlu bir mücadeleye girerek, kendine ölümcül bir New York rotası çizecek.

Mel Gibson, Hubert Point-Du Jour, Jessica Allain, Mishel Prada, Nhung Kate, Ben Robson, Peter Greene, Jeremy Bobb, Ray McKinnon, Adam Shapiro, Mark Musashi, Marina Mazepa ve Katie McGrath gibi isimlerin oyuncu kadrosunda yer aldığı 3 bölümlük diziden haber beklerken Peacock The Continental’in ilk fragmanını yayınladı.

Wayne ve Ride Together yapımlarından Greg Coolidge, The Continental dizisinin sorumluluğunu ve idari yapımcılığını üstlenirken senaryosunu da kaleme aldı. Yapımda David Leitch, Derek Kolstad, Erica Lee, Chad Stahelski, Paul Wernick ve Rhett Reese de idari yapımcı olarak görev yapacak.

THE CONTINENTAL Official Trailer (2023) John Wick

Her bölümü 90 dakika olmak üzere üç bölümden oluşacak dizinin Eylül ayında yayınlanması bekleniyor.

John Wick film serisinin merakla beklenen öncül dizisi The Continental, Amazon Prime Video’da uluslararası çıkışını yapmaya hazırlanıyor. Lionsgate Television tarafından geliştirilen dizi, ABD’de ise Peacock’ta yayınlanacak.