Kategoriler
Eğlence

Napolyon filmi, Apple TV+’da ücretsiz 200 milyon dolar bütçeli tarihi drama filmi Napolyon Apple TV Plus üzerinden ücretsiz yayınlanacak.

Yönetmenliğini ve yapımcılığını Ridley Scott’ın üstlendiği, 200 milyon dolar bütçeli tarihi drama filmi Napolyon, Apple’ın dijital platformu Apple TV+’da ücretsiz olarak yayınlanacak.

Kategoriler
Eğlence

Monarch: Legacy of Monsters Apple’ın Godzilla dizisi “Monarch: Legacy of Monsters” yeni fragman yayınlandı. Dizi, 17 Kasım’da başlayacak.

Apple TV+’ta yayınlanacak Godzilla dizisi Monarch: Legacy of Monsters, Legendary Pictures’ın Godzilla ve Kong evreninde geçen bir bilim kurgu-aksiyon dizisi. 2023, 17 Kasım’da başlayacak dizinin ilk sezonu 10 bölümden oluşuyor. Dizinin yaratıcısı Chris Black ve Matt Fraction, yönetmenleri ise Adam Wingard, Ben Seresin ve Matt Shakman.

Kategoriler
Eğlence

Apple dizinin ilk bölümünü Twitter’da yayınladı Apple TV+ platformunda yayınlanan dizi Silo, yakında sezon finali yapacak, Apple dizinin ilk bölümünü Twitter’da olarak paylaştı.

Apple TV+ platformunda yayınlanan distopik bilim kurgu dizisi Silo yakında sezon finali yapacak, Apple dizinin ilk bölümünün tamamını Twitter’a yükleyerek platformdaki herkesin izlemesini sağladı.

Kategoriler
Eğlence

Apple’ın bilim kurgu dizisi Silo Apple’ın “Silo” dizisinin en son teaser’ı, kıyamet sonrası dramasını ortaya koyuyor. 10 bölümlük dizi, 5 Mayıs’ta Apple TV+’ta başlayacak.

Hugh Howey’in kitap serisine dayanan Silo, 5 Mayıs’ta Apple TV+’ta başlayacak, şirket bunun için ilk teaserı yayınladı.