Kategoriler
Eğlence

Monarch: Legacy of Monsters

Apple’ın Godzilla dizisi “Monarch: Legacy of Monsters” yeni fragman yayınlandı. Dizi, 17 Kasım’da başlayacak.

Apple TV+’ta yayınlanacak Godzilla dizisi Monarch: Legacy of Monsters, Legendary Pictures’ın Godzilla ve Kong evreninde geçen bir bilim kurgu-aksiyon dizisi. 2023, 17 Kasım’da başlayacak dizinin ilk sezonu 10 bölümden oluşuyor. Dizinin yaratıcısı Chris Black ve Matt Fraction, yönetmenleri ise Adam Wingard, Ben Seresin ve Matt Shakman.

Apple TV+ platformu gerçekten kaliteli yapımlarla harika devam ediyor, teknoloji devi Apple bu alanda da oldukça başarılı. Yapımları özellikle bilim kurgu yapımları şahane, en son ben Silo dizisini izlemiştim hem de ilk bölüm Twitter(X) üzerinden yayınlanmıştı. Apple TV+’ta yayınlanan Ted Lasso, Severance, For All Mankind gibi diziler hem izleyiciler hem de eleştirmenler tarafından beğeniyle karşılandı. Öte yandan başta MLS olmak üzere Apple TV+’ta izleyici ile buluşan spor yayınları da platformun çok sayıda yeni abone çekmesini sağladı. Bu alanda yakaladığı başarıyla daha da cesaretlenen Apple, dikkat çekici yapımlarına yenilerini eklemeye devam ediyor. Çok yakında Apple TV+’ta izleyici ile buluşacak bu dikkat çekici yapımlar arasında yeni Godzilla dizisi de yer alıyor.

Monarch: Legacy of Monsters 17 Kasım’da Apple TV+’ta yayınlanıyor https://apple.co/_Monarch.

Godzilla ve Titanlar arasında San Francisco’yu yerle bir eden şiddetli savaşın ve canavarların gerçek olduğunun şok edici bir şekilde ortaya çıkmasının ardından “Monarch: Legacy of Monsters”, ailelerinin Monarch olarak bilinen gizli organizasyonla bağlantısını ortaya çıkarmak için babalarının izinden giden iki kardeşin hikayesini anlatıyor. İpuçları onları canavarlar dünyasına ve sonunda tavşan deliğinden aşağıya Ordu Subayı Lee Shaw’a (Kurt Russell ve Wyatt Russell tarafından canlandırılıyor) götürüyor; bu olay 1950’lerde ve yarım yüzyıl sonra Monarch’ın Shaw’un bildikleri tarafından tehdit edildiği yerde geçiyor. Legendary’nin Monsterverse’inden uyarlanan ve başrollerinde Kurt Russell, Wyatt Russell, Anna Sawai, Kiersey Clemons, Ren Watabe, Mari Yamamoto, Anders Holm, Joe Tippett ve Elisa Lasowski’nin yer aldığı üç nesli kapsayan bu dramatik destan, gömülü sırları ve bunların yollarını ortaya çıkarıyor. destansı, dünyayı sarsan olaylar hayatlarımıza yansıyabilir.

Apple TV sosyal medya:

 • Instagram: https://instagram.com/AppleTV
 • Facebook: https://facebook.com/AppleTV
 • Twitter: https://twitter.com/AppleTV
 • Giphy: https://giphy.com/AppleTV

Apple Films sosyal medya:

 • Instagram: https://instagram.com/AppleFilms
 • Twitter: https://twitter.com/AppleFilms

Apple TV+, TV ve sinema dünyasının en yaratıcı beyinlerinin orijinal hikayelerini içeren bir yayın hizmetidir. Şimdi Apple TV uygulamasında izleyin: https://apple.co/_AppleTVapp Apple TV+ için abonelik gereklidir Monarch #Fragman #AppleTV

Godzilla ve Kong evreninde geçen bir bilim kurgu-aksiyon dizisi olan Monarch: Legacy of Monsters’ın ilk sezonunun tanıtımını ve dizinin konusu, karakterleri ve görsel efektleri hakkında bilgiler verilen aşağıdaki videoyu çok beğendim paylaşmak istedim.

Videonun başında, dizinin konusu kısaca özetleniyor. Dizinin konusu, Godzilla ve diğer Titanların 2024’te Japonya’ya saldırmasından sonra Monarch’ın yeni bir görevi üstlenmesini konu alıyor. Monarch, Titanların kökenini ve amacını ortaya çıkarmak için yeni bir araştırmaya başlıyor. Bu araştırma, Monarch’ı dünyanın dört bir yanındaki yeni Titanlar ve tehlikelerle karşı karşıya getirecek.

Videoda ayrıca dizinin karakterlerinden bazılarının tanıtımları yapılıyor. Anna Sawai, Kyle Chandler, Millie Bobby Brown, Bryan Cranston, Elizabeth Debicki, Alexander Skarsgård, Eiza González, Julian Dennison, Lance Reddick, Ren Watabe, Sally Hawkins ve Ken Watanabe gibi isimler dizinin oyuncu kadrosunda yer alıyor.

Videonun sonunda, dizinin görsel efektleri hakkında bilgiler veriliyor. Dizinin görsel efektleri, Godzilla ve diğer Titanların gerçekçi bir şekilde tasvir edilmesi için özel olarak geliştirilmiş.

Godzilla Efsanesi Geri Döndü! Yeni Monarch: Legacy of Monsters Final Trailer İncelemesi Ve Detaylar

Dizinin konusuna ve karakterlerine dair daha fazla ayrıntı:

Dizinin oyuncu kadrosunda, Anna Sawai, Kyle Chandler, Millie Bobby Brown, Bryan Cranston, Elizabeth Debicki, Alexander Skarsgård, Eiza González, Julian Dennison, Lance Reddick, Ren Watabe, Sally Hawkins ve Ken Watanabe gibi isimler yer alıyor.

Konu:

Godzilla’nın San Francisco’ya yaptığı saldırıdan sağ kurtulan Cate, şok edici bir sırla bir kez daha sarsılır. Korkunç tehditlerin ortasında, ailesi ve Monarch olarak bilinen gizemli örgüt hakkındaki gerçeği öğrenmek için dünyayı dolaşan bir maceraya atılır. Dizinin konusu, Godzilla ve diğer Titanların 2024’te Japonya’ya saldırmasıyla başlıyor. Bu saldırı sonucunda birçok insan hayatını kaybediyor ve dünya büyük bir yıkıma uğruyor. Dizinin ana karakterleri, bu saldırının ardından Titanlarla savaşmak için bir araya gelen bir grup bilim insanı ve askerin hikayesini anlatıyor.

Karakterler:

 • Anna Sawai: Monarch’ın Japonya’daki şubesinde çalışan bir bilim insanı olan Maya Simmons’ı canlandırıyor.
 • Kyle Chandler: Monarch’ın eski bir askeri olan Mark Russell’ı canlandırıyor.
 • Millie Bobby Brown: Monarch’ın genç bir üyesi olan Madison Russell’ı canlandırıyor.
 • Bryan Cranston: Monarch’ın eski bir yöneticisi olan Dr. Serizawa’yı canlandırıyor.
 • Elizabeth Debicki: Monarch’ın yeni yöneticisi olan Dr. Emma Russell’ı canlandırıyor.
 • Alexander Skarsgård: Titanları kontrol eden bir cihaz icat eden Dr. Nathan Lind’i canlandırıyor.
 • Eiza González: Monarch’ın bir askeri olan Kaylee Hottle’ı canlandırıyor.
 • Julian Dennison: Monarch’ın bir askeri olan Josh Valentine’ı canlandırıyor.
 • Lance Reddick: Monarch’ın bir askeri olan Shunbun Kong’u canlandırıyor.
 • Ren Watabe: Japonya hükümetinin bir yetkilisi olan Hiromi Hasegawa’yı canlandırıyor.
 • Sally Hawkins: Monarch’ın bir bilim insanı olan Dr. Vivienne Graham’ı canlandırıyor.
 • Ken Watanabe: Monarch’ın eski bir yöneticisi olan Dr. Ishiro Serizawa’yı canlandırıyor.

Görüşler:

Dizinin, Godzilla ve diğer Titanların görsel efektleri, aksiyon sahneleri ve oyunculuk performansları özellikle merak ediliyor. Dizinin ilk sezonu, eleştirmenlerden genel olarak olumlu yorumlar aldı. Dizinin, Godzilla ve diğer Titanların görsel efektleri, aksiyon sahneleri ve oyunculuk performansları özellikle övüldü.

Dizinin yeni ve son fragmanı geçtiğimiz gün yayınlandı.

Godzilla evreni hakkında tüm bilgiye https://godzilla.fandom.com/wiki/Main_Page adresinden ulaşabilirsiniz.